Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megyek fodrászhoz, de nem...

Megyek fodrászhoz, de nem tudom milyen alakú az arcom, megmondanátok?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, ha ijesztően vágtam ki, de nem szeretem mutogatni magam vadidegeneknek :D


[link]


Szerintem kerek.


2012. nov. 8. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg ijesztő a kivágás :D. Meg az arcodból is sikerült kicsit lemetszeni, szóval nem vagyok biztos benne. De én inkább oválisnak mondanám. De nyugi: a jó fodrász tudni fogja és olyan frizurát választ, amely illik hozzád.
2012. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem metszettem le, csak belógott valaki másnak a feje :D
2012. nov. 8. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz egy rúzst, fel fogod a hajad, beállsz a tükör élé és körbe rajzolod az arcod formáját.

Nagyon csúnyán sikerült megszerkesztened a képet, nehéz erről megmondani.

2012. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Félelmetes kép 2, hátha ez jobb:


[link]

2012. nov. 8. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosak a kitakarásaid :D. A kettes kép alapján is azt mondom, hogy inkább ovális az arcod.
2012. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:) köszi :D


Lehet igazad van, barátnőm is ezt mondja. De néhány képen olyan kerek :( ezek szemből vannak itt oválisnak tűnik.

2012. nov. 8. 22:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Viszont szerintem simán hordhatnék John Lennon szemüveget a második kép alapján :)
2012. nov. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!