Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök pc melleti vörös dudor?

Köldök pc melleti vörös dudor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap csináltattam piercinget és bal oldalon megjelent egy vörös kis dudor, amit ha megnyomok fáj.tudom, hogy egy ideig még piros utána, de ez a dudor normális? köszi a válaszokat! :)

2012. nov. 9. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak ott jobban megnyomta az a kis "fogó" amivel összefogja a bőrödet mikor átszúrja. Ha akkor sem tűnik el, amikor teljesen meggyógyult a pc akkor menj el nézesd meg!
2012. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okés, köszi szépen!
2012. nov. 10. 08:39
 3/6 anonim ***** válasza:

2 dolog lehet: Vagy rossz helyre szúrták, vagy az adott ékszert nem bírod.

Nekem az elsőnél ugyanez volt. Fél évig szenvedtem vele, nem múlt el, kivettem, beforrt.

Fél évre rá újra szúrattam (érdekességképp: ugyanott, ugyanazon személy által), lassan 7 éve van meg, semmi probléma vele.

Neked is valamit elszúrhattak:-S

2012. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az nem lehet, hogy még friss? Mert látom, hogy mellette már a bőr kezd szépen gyógyulni.Nem szeretném kivenni, így is elég bátor tett volt tőlem, főleg ha egy szuritól is kifekszem.Várok még picit, kenegetem rendesen és ha nem múlik el, akkor megnézetem dokival.
2012. nov. 10. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen ékszer van benne? 1-2 hetet várj még mindenképp, ha nem javul, akkor vedd ki. Piercinggel ne menj orvoshoz, mert belemagyaráznak mindent, annyira ellenzik (nyelv pc-m volt, egyszer feldagadt a szám egy allergiás szunyogcsípés miatt, és el akarták hitetni, hogy a szilikon pc a hibás... Hát persze...)

Ha kiveszed, és nem múlik, akkor nézesd meg!

2. voltam.

2012. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Orvosi fém, és nem vagyok semmilyen fémre vagy bármire allergiás, csak bizsu fülbevalóm van.Várok pár hetet és majd utána meglátom :) Igen hallottam, hogy a dokik nem szeretik a pc-ket de hát ez van :) Köszi mégegyszer! :)
2012. nov. 10. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!