Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem gyógyul a fülem?

Miért nem gyógyul a fülem?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve csináltattam a fülembe - porcba - egy fülbevalót, de még mindig nem gyógyult meg. Fáj, és levezik. Nem gennyes, csak ilyen átlátszó "lé" jön belőle. Betadine-nal kenegettem egy ideig, de attól sem lett jobb. Mi lehet az oka? És mit csináljak vele???

Köszi :)



2012. nov. 9. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad, azért mert porcban van...Ráadásul allergiás is lehetsz arra, ami a füledben van.

Vedd ki a fülbevalót, hagyd benőni és kész.

2012. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Betadine magyarul szólva sz*rt sem ér, saját és környezetem tapasztalata

csak fertőtlenít, de nem gyógyít


próbáld ki az Octenisept spray-t vénynélkül kapható, nekem és sok ismerősömnek bevált, ugyanis erős alkoholos oldat, ami nagyon szépen fertőtlenít, és gyógyít is

csak lefújod vele az ékszered, megforgatod párszor, hogy jusson belülre is, ennyi a lényege

20/F

2012. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Gondoltam rá én is, hogy esetleg allergia, de eddig orvosi fém ékszerrel nem volt semmi gondom, most pedig egy szilikon száras piercing van benne. Ettől is lehet? Kivenni nem akarom, mert amúgy nagyon tetszik :/

2. Köszönöm a tippet, kipróbálom :)

2012. nov. 9. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem bevált a szilikonos is, a bioplast is, de a legjobbak a titán ékszerek.


Octeniseptet javaslok én is, és kamillateát főzzél (nem filtereset), és azzal mosogasd. Steril gézlapot vegyél, azzal tisztítsd a füled, ne vattával meg hasonlókkal mert abból a kis szálak bejutnak a sebbe és irritálják.


Legegyszerűbb ha bemész egy piercingeshez és ott vásárolsz titán ékszert, be is teszik neked.

2012. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 10. 18:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Az Octenisept tényleg bevált! Már nem is fáj a fülem! Köszi nektek! :)
2012. dec. 8. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek örülök! :)
2012. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!