Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves,170 centis lány hol...

18 éves,170 centis lány hol találhat modellügynökséget?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy magas lány és már eléggé koros is vagyok a szakmához, igazából nem szeretnék bohóckodni. De az arcomat sokat dicsérik és úgy vagyok vele, hogy amilyen ronda nők magabiztosan modellnek titulálják magukat, úgy én is kipróbálnám magam kozmetikai cégek arcaként, vagy akármi, nem veszíthetek sokat.

Az arcom az egyetlen, amit szeretek magamon, mikor 70 kiló voltam, még akkor is kaptam bókokat emiatt. De nem tudom, hol induljak el, 14 éves koromban annyi helyen átvágtak már. Van olyan ügynökség, ami kifejezetten arc modelleket keres, vagy ide is csak magas lányokat vesznek fel?


2012. nov. 9. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ebben vagyok csak 19 éves, 170 centivel a nemzetközi modell kategóriába mi állítólag túl alacsonyak vagyunk, viszont szépség kategóriában már indulhatunk a nagyobb cégeknél így van. Egyébként nem értem miért olyan fontos minden modellkedéshez a magasság, múltkor hajmodellnek elhívott egyik ismerősöm és a nővérét is aki 183 centi, viszont neki nem volt olyan szép arca, mint nekem.. még is őt választották.. nem értem egy hajmodellnek miért kell égimeszelőnek lenni, de szerintem nem is fogom érteni soha, még ha elmagyarázzák sem, sajnálom ha érdemben nem tudtam sokat segíteni. Egyébként melyik városban élsz? Angelface-nél már jelentkezhetsz szépség kategóriában. :)
2012. nov. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az atlagmagassag 150-165 között van én sem értem akkor minek olyan magasnak lenni. Gatyaknal is látom, h 70%-nak fel van varrva a szára férfiaknál és nőknél egyaránt... Facebook keressel hátha találsz. Már mindennek van facebook oldala így a kozmetikai cégeknek is. Ismeroseitől tudsz infót szerezni a cégről.
2012. nov. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!