Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy, ha egy...

Mért van az, hogy, ha egy lány kicsit ducibb, pár kg felesleg van rajta a többi lány egyböl letehénezi, dagadtnak nevezi?

Figyelt kérdés
Rám is azt mondják,de csak a lányok,a fiuk azt mondjak,hogy nagyon jo az alakom,akkor pár lányra is akinek nagyobb a fenekük arra is azt mondjak,hogy tehén.
2012. nov. 8. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az is fontos, hogy mennyi az a kis súlyfelesleg. Valaki szerint plusz 10 kg is kevés. Meg függ a csontozattól, izomzattól, zsírtól.

Én 160 cm és 52-53kg vagyok és amikor 55kg lettem már mondták, hogy de kikerekedtél, de 52kg-osan is volt már, hogy azt mondták rám, hogy telt kategória....

2012. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%

2!


Pontosan! És még mennyi mindent kihagytál a felsorolásból, oldalakon keresztül lehetne írni.

2012. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 VVMMvvmm ***** válasza:

Ne törődj a kritikusokkal! Mit számít a véleményük?

SEMMIT! Keress jobb társaságot!

2012. nov. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
mert a párszerzés nem az alakon múlik hanem a kisugárzáson... te jól érzed magad a börödben, ezért magabiztos vagy pozitiv a kisugárzásod, és ezt akarják lerombolni, hogy bizonytalan lény, csökkenjen az önbecsülésed, zavarjon a dolog, ha valami zavar magadon akkor kevésbé vagy nyitott, kevésbé megy az ismerkedés -> egy konkurenciával kevesebb
2012. nov. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Ne parázz! Nagyon sok férfi imádja a duci nőket, vagy csak szeretné, ha neki is lenne nője! Csontkollekciók meg kerüljenek!
2012. nov. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Mert a lányokat, és sajnos fiúkat is megfertőz az az oltári nagy baromság, hogy csak a csont és bőr lányok lehetnek szépek. De ez egyáltalán nem igaz! Én fiú vagyok, és olyan lányok tetszenek, akiknek puha, párnás pocijuk van. Sajnos sok lány élő csontváz akar lenni, vagy izompacsirta.
2012. nov. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne a végletekben gondolkodjatok! Nem csak csontvázak és dagadtak léteznek... Személy szerint nekem, a vékony lányok jönnek be. A vékonyság nem egyenlő a csontkollekcióval.
2012. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%

Én nem szeretem azt hogyha kivannak a csontjai , de azt sem szeretem ha testes vagy van mit rajta fogni.


174 magassághoz mélfául 55 kg az ideális.

2012. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
például*
2012. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

"Én nem szeretem azt hogyha kivannak a csontjai , de azt sem szeretem ha testes vagy van mit rajta fogni.


174 magassághoz mélfául 55 kg az ideális."



Magasság:174

Súly: 55

Életkor: 19-24


Az Ön testtömegindexe

18,17

Kategória: sovány

Kedves Hölgyem! Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. Ha ez csak kisebb mértékû, talán még elõnyösnek is látszik, hiszen a karcsúság sok férfi szemében vonzó. A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az õ testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent! Nyilván Ön is tudja ezt magáról, netán ismerõsei is felhívták a figyelmét arra, hogy érdemes lenne pár kilogrammot magára szednie. Természetesen elképzelhetõ, hogy génjeinek, csontozatának köszönhetõen Ön alapvetõen ilyen alkat, de érdemes tudnia, hogy a táplálkozással összefüggésbe hozható betegségek kockázata az Ön esetében nem alacsonyabb, sõt magasabb, mint a normál testtömeg-indexû embereké. A túlzott soványságot táplálkozási zavarok, anorexia nervosa, étvágycsökkenés is okozhatja, ezen esetekben mindenképpen forduljon szakorvoshoz. Amennyiben az elmúlt fél éven belül hirtelen súlycsökkenésen esett át, keresse fel háziorvosát!



Úgyhogy az már csontkollekció már ne is haragudj...

2012. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!