Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felnőttek, mikor alakult...

Felnőttek, mikor alakult ki/érett meg a végleges arcotok?

Figyelt kérdés

Elég bután fogalmaztam,de arra lennék kíváncsi hogy hány éves korban alakult ki végleges arcotok,vonásokkal,stb.

Nekem még 10 éves koromban is olyan nyomós,puha kör alakú kis orrom volt,most 16 évesen mintha már kifejlődött volna egy végleges forma.

16 évesen már ki alakulnak a végleges arc vonások és egyéb alkatrészek az arcon?:D

Vagy mikor szoktak?


2012. nov. 14. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az arc mindig változik. sosincs végeleges. Máshogy nézel ki valamennyivel 20 évesen mint 30 évesen. Tini korbna meg végképp. Hidd el sokat fog még változni.
2012. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orr csontos-porcos vázának fejlődése a 16-18. életév között fejeződik be. A te korodra már kialakulnak a vonásaid nagyjából, de még néhány évig alakulgatsz.
2012. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hízol meg, akkor az arcod fokozatosan soványodik, ahogy veszít a tónusából. Az orrod meg nő. Tehát ha most kerek az orrod, öregasszonynak pont jó lesz :) Az arc fénye is kopik, színe fakóbb lehet. Folyamatosan ereszkedik a szemöldök és a szemhéj. A fogak hossza is picit kopik. A fül nő. Én elégedettebb vagyok a mostani arcommal, mint a 20 évvel ezelőttivel. Egy éve pedig túl sovány voltam, megfogadtam, hogy nem leszek olyan sovány többet, mert beesett az arcom (pedig nem voltam olyan sovány mint gimiben)
2012. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orrod és a füled életed végéig nő :)
2012. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

NEEEEEEEE :DD.


Azt hittem kb 20 éves korig nő a fül meg orr ,

utána meg csak úgy elhasználódik,meg kicsit szottyadt lesz.

Hát akkor úgy néz ki lesz mit elfogadni...:/

2012. nov. 19. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!