Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIUK! Nektek mi a véleményetek...

Lencsilány14 kérdése:

FIUK! Nektek mi a véleményetek egy 15 éves duci csajról? (lent)

Figyelt kérdés

Nem egy olyan lányról beszélek aki olyan mint egy hordó hanem nagy fenék,nagy mellek,normál has inkább karcsú has...

na?

15 l



2012. nov. 15. 06:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lehet. :)
2012. nov. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagy segg, karcsú has? Azt nem hiszem el,képet!
2012. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs véleményem róla, mivel nem ismerem a személyiségét
2012. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Képet arc nélkül!
2012. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Az a véleményem hogy lusta. Minden duci csaj lusta, ha nem lenne akkor lefogyna normálisra.

A kis formás fenék és mell sokkal szebb.

2012. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
hülyeséget mondasz utolsó, vannak bizonyos betegségek, ami miatt az emberek meghíznak és nem tudnak lefogyni. vagy mozgáskorlátozottságok.
2012. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Bizonyos betegségek... igen, ez az elhízottak 5%-ára jellemző, a többi csak ül a gép előtt egész nap és sajnálja magát meg zabál összevissza. Persze engem nem zavar, mert nekik rossz ha elhíznak nem nekem.
2012. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy most még duci, pár év múlva dagadt. A 15 még nagyon fiatal a túlsúlyhoz. Ha most nem fogy le, csak rosszabb lesz. De egyébként is a vékonyabbakat szeretem.
2012. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zsófi üzeni: "Dögölj meg!"
2012. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!