Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondjátok el, miért is olyan...

Mondjátok el, miért is olyan jó normál alkatúnak vagy vékonynak lenni? Miért baj, ha valaki duci?

Figyelt kérdés
A ducik is tudnak szépen öltözködni nem? És itt most nem a 100kg felettiekre gondolok hanem akin van 10-15 kg felesleg.. Vagy rosszul gondolom?
2012. nov. 8. 15:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez olyan mintha azt kérdeznéd miért jó egészségesnek lenni... na szerinted?
2012. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam is csak 8-10 kiló van, de még emlékszem rá, miért lenne jobb vékonynak lennem. Könnyebb a mozgás, több ruhát kapok magamnak, mert akkor még minden jól állt. Lépcsőn felmenve nem lihegtem, nem fájt a derekam, a lábam. A cipőim is jobban bírták a terhelést, most hamarabb kopik a sarkuk, nagyobb pulcsit kell kötnöm magamnak.
2012. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen kérdést... Ha te ducin érzed jól magad, a te dolgod. De ne csodálkozz azon, hogy a fiúk kevésbé érdeklődnek irántad stb.
2012. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nagyon vékony vagyok, és folyton támadnak, hogy anorexiás vagyok...közben nem is...rendesen táplálkozom, és sokat sportolok...Szerintem ezért tűnök ilyen vékonynak, mert ami táplálékot beviszek, azt le is mozgom...ja plusz a genetika...Pl a csuklómon nagyon szépen látszik, hogy vékony csontozatú vagyok..És folyton beszólnak miatta...

Szerintem nem baj, ha valaki duci...Szerintem az a baj, hogy a ducibbakat, meg a soványabbakat is folyton mindenki lehúzza, és senkinek nem jó semmi...

Az embereket amúgy se a kilóik alapján kell megítélni...szerintem.

2012. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert egészségesebb, szebb, közkedveltebb a vékony alkat. Egy duci is lehet csinos, de nincs olyan ruha, ami ne állna jobban egy vékony csajon. A legtöbb pasi a vékony lányokat szereti, sok embert csúfolnak is a kövérsége miatt.(Legalábbis az utcán ezt veszem észre, bár ezen az oldalon sokan álszenteskednek, hogy a túlsúlyos nőket is megnézik, de ugye anonimként könnyű írogatni.)
2012. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert szebb, jobb érzés, nem kell állandóan azon filózni, hogy na vajon látszik-e a háj ha leülök, bevág-e a nadrág derék/csípőtájon, vagy esetleg a póló ad ki minden hurkát.

Jobban lehet találni ruhát, és jobb érzés, hogy nem az L-eset kell nézni, hanem S-eset pl.

2012. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

160 cm és 90 kg vagyok. Rengeteg csini ruhám van, imádok csinosan, nőiesen öltözködni.

Ha tudnátok, mennyi pasi leszólít naponta...

Nyilván nem vagyok megelégedve magammal 100%-osan, de magabiztosnak tűnik, jól öltözködöm, jó a kisugárzásom, a pasiknak kb ennyi kell első látásra.

2012. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

"160 cm és 90 kg vagyok."

"Ha tudnátok, mennyi pasi leszólít naponta..."


Tudjuk, ne aggódj:D

2012. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Igen?

Akkor jó drágám, nem is vártam volna más választ tőled. Hiszen - mint az előző válaszodból kiderült - szerinted a pasiknak csak a vékony csajok jönnek be.


Elárulom kicsiszívem: egyáltalán nem. 120 kilósan volt olyan pasim, aki odáig volt a hasamért, és hidd el, nem csak 1 pasi volt ilyen. Havonta váltogattam őket.


Na csók a lapos hasadra és maradj csak az álomvilágodban, ahol a duci csajokat csak ritkán szólítják le. :)) Jaj istene, de szánalmas vagy. Hány éves vagy, 12?:))

2012. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért olyat nem mondtam, hogy a fiúknak csak a vékony csajok jönnek be. Vannak olyanok is, akik a kicsit húsibbakra buknak. De szerintem te már nem tartozol a húsibb kategóriába, 120 kilósan meg pláne nem tartoztál abba. Ettől függetlenül te is találhatsz párt magadnak.


"Elárulom kicsiszívem: egyáltalán nem. 120 kilósan volt olyan pasim, aki odáig volt a hasamért, és hidd el, nem csak 1 pasi volt ilyen. Havonta váltogattam őket."


Elhiszem, de hogy ezek a férfiak se adoniszok, az is fix:P


Miért lennék szánalmas? Tudod az mindent elárul, hogy ennyire bizonygatod a dolgot:) Huszonéves vagyok, ha ennyire érdekel. És a tisztánlátás végett leírom, hogy nem áll(t) szándékomban egyetlen duci lányt sem megbántani.

2012. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!