Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Általában mikorra múlnak el a...

Általában mikorra múlnak el a pattanások?

Figyelt kérdés

szal nekem kb 12 éves korom óta pattanásos, miteszeres a bőröm és nem akarnak elmúlni csak abban reménykedem hogy elmúlnak maguktól vagy nem ?


16/f


2012. nov. 15. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez erősen egyén függő. Van egy ismerősöm, aki 8.-ban nagyon pattanásos volt, aztán mikor egy évre rá találkoztunk, rá sem ismertem! El tűntek a pattanásai, és megváltozott. Általában egyébként elmúlnak, igen. De kenhetsz rá nyugodtan valami krémet, egyáltalán nem szégyen az. Ha annak érzed, akkor ne hangoztasd! Kérdezd meg anyukádat, biztos segít. :)
2012. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, biztosan tud segíteni, vagy ad rá krémet, vagy valamilyen gyógyszert! Ne aggódj el fognak múlni, még fiatal vagy! :)
2012. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de maguktól nem múlnak el? mert szerintem logikusan el kellene múlniuk ugyan ugy ahogy megjelentek egyszerre csak
2012. nov. 17. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!