Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kamaszkori pattanások mikor...

Kamaszkori pattanások mikor múlnak el? 19 éves fiú vagyok és most pár hónapja több pattim lett, mint eddig volt. Lehet, h azért, mert most jön az, h elmúlnak és ezelőtt több jön ki. Mert ezt hallottam valahol. Úgy általában mikor múlik el?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pattanás kijöhet a stressztől, hormon túltengés miatt.

Ami valószínűbb, hogy sok sz@rt kajálsz össze. Meglátszik ha sok sertést meg marhát eszel, a popcorn, a chips, a mogyoró...

Igyál sok vizet, egyél zöldséget meg gyümölcsöt, haszbálj gyakran bőrradírt és egyél élesztőt.

2010. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűbb,hogy a meleg okozza.A por és a szennyeződések tapadnak meg a bőrödön,eltömíti a pólusokat és már pattanás a vége.Töröld át gyakrabban az arcod,tisztítsd reggel és este.
2010. jún. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ajj,utálom h mindenki a kajával jön. Egészségesen eszek, semmi mű, nem eszem zsírosan, nagyon kevés húst eszek és nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt. 1 héten 1x radírozom és minden nap tisztítom az acrom. Ezek a pattik a hormonok miatt jönnek ki és most azért van több, mert most vagyok abban a korban, én erre gondolok. De h ez mikor múlik el?
2010. jún. 20. 09:25
 4/6 anonim válasza:
19vagyok szintén...és én is a pattanásokkal küszködök...már elég régóta...állitólag 22-3éves korban javul a helyzet... : S és 25éves korra valószinűleg elmúlik...pff...nembirok addig várni xD
2010. okt. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Képzeld, rendeződtek a pattanásaim, úgy tűnik. Elvétve vannak kis mitesszerek, kisebb pattanások, de alig látszanak. Örülök. De ebben segítettek az ilcsis kozmetikumok...nagyon sokat!
2010. okt. 12. 10:56
 6/6 anonim válasza:
ilcsi?:D azmi?:D
2010. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!