Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan találok olyan fodrászt...

Hogyan találok olyan fodrászt Bp.18. kerületében (P. Imrén), aki be tudna jönni egy vasárnap délelőtt?

Figyelt kérdés
Szalagavatóra kellene valami szép kis frizura. Sajnos akiket eddig megkérdeztem, nem tudták elvállalni. A kétségbeesés határán vagyok... :D :S
2012. nov. 15. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
ajánlj fel legalább négyszeres pénzt, akkor lehet, hogy találsz. egyébként ne is reménykedj.
2012. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
[link] én hozzá járok :) Ha elmondod mi a helyzet biztos, hogy elvállal vasárnap is! Nagyon kedves,aranyos és ügyes fodrász átlagos árakkal. Nekem is felajánlotta már különböző helyzetekben, hogy mindig megoldjuk a fodrászolást ha kell!
2012. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!