Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 14L létemre...

Miért van az, hogy 14L létemre még a 70A-s melltartó is nagy? Ha csak türelem, akkor meg mégis, meddiig várjak még? Nagyon rossz!

Figyelt kérdés
Anyum azt mondja, hogy türelem, de már nagyon zavar, hogy az osztályban tényleg nekem van a legkisebb és még a nálam fiatalabbaknak is nagyobb van, pedig Anyának is rendes méretű van. És az a baj, hogy mindenki azt mondja, hogy várjak, de már nem bírok tovább és semmit nem tudok kezdeni vele. Nem akarok hatalmasat, csak, hogy én is elégedett legyek magammal.

2012. nov. 16. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, mi ez a melltartó-láz a mai általános sulisok körében, ha azt hiszed, hogy attól leszel felnőtt, vagy menő, hogy cicitartód van a ruhád alatt (amúgy ki látja? kit érdekel?), akkor bazi nagyot tévedsz. Amúgy én se hordtam még melltartót ennyi idősen, most meg tök átlagos, 75B a méretem.
2012. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, az lehetséges ám, hogy alakti adottságaid miatt felnőttként is lapos marad majd a melled. Ilyenkor vagy elfogadja magát a nő, vagy plasztikai sebész... De ha már gyerekként ezen sipákolsz, akkor nem tudom, mi lesz veled majd akkor.
2012. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
alakti = alkati
2012. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha kicsit hízol,akkor nagyobb lesz.
2012. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt a mell miatti aggódást, a kutyát nem érdekli mekkora melled van, téged sem korlátoz ez semmiben. Nem értem mi a baj vele. 70-es a hátméreted, magyarán egy nagyon vékony lány vagy, a vékonyaknak nem szokott nagy mellük lenni. Én 25 vagyok, de kisebb mellem van mint neked... sose zavart. Se engem, se másokat.
2012. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Brühühű, veled együtt sírok, de komolyan.

28 vagyok, de nekem is nagy a 70A-s melltartó.


Komolyan, vedd már észre magad!

18-20 éves korodig nőhet a melled! Hova sírsz 14 évesen?

Mindenki más ütemben fejlődik.

Majd, ha 20 évesen is ennyi lesz, akkor kell csak beletörődnöd (vagy kés alá feküdni).

Egyébként se ettől leszel nő.

2012. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod egész életedben!!!!
2012. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15 vagyok és nekem is nagy az A-s... de én tudom hogy később sem lesz nagyobb mert anyukámnak is nagy volt az A-s, csak akkor lett nagyobb amikor szoptatott... úgyhogy még mindig jobban állsz mint én! DE hidd el, 20 éves koroig még fog nőni!
2012. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a normális válaszokat köszönöm, viszont azt tényleg nem tudom felfogni, hogy miért gondoljátok, hogy ez a legnagyobb problémám??!! Nem azért van az oldal, hogy kérdezzünk?? Ha meg csak rosszindulatúak tudtok lenni akkor meg sajnállak titeket, ha egy "nő" ilyen akkor valóban nem akarok olyan lenni mint ti!!
2012. nov. 25. 17:46
 10/10 anonim ***** válasza:
részben igazuk van meg kell hogy mondjam, értem én igen azért van ez az oldal hogy kérdezz, de ne törődj ezzel inkább élvezd az életet, mert túl rövid ahhoz hogy ilyen apróságokon aggódj
2012. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!