Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek rakassak porcelán...

Szerintetek rakassak porcelán fogat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és az első 4 fogaim eléggé rosszul állnak :S gondolkodtam fogszabályzón de nem nagyon szeretnék .. szüleim azt mondták h akkor rakassak porcelán fogat az első négyre .. vélemény ??

2012. nov. 17. 23:13
 1/8 anonim válasza:
41%
Szerintem bízz a szüleidben és hallgass rájuk.
2012. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg ha csak az a gond hogy rosszul állnak akkor nem pótfog kéne neked, mint az öregeknek... ahhoz lereszelik a saját fogad, mindig érzékeny lesz... sose lesz olyan mint az igazi... mi a baj a fogszabályzóval? Az lenne a megoldás.
2012. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Én is 17 vagyok, 2 hónapja rakták föl a fogszabályzóm. A húzások utáni érzékeny hetet leszámítva tök jól együtt lehet vele élni. Nincs értelme félni tőle, a végeredmény úgyis kárpótol majd!
2012. nov. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem érdemes bántani az ép fogat, pont a Te problémádra találták ki a fogszabályzót. Nem véletlenül azt ajánlják. Amig valami egészséges azt nem szabad bántani.
2012. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Utánanéztél, hogy mivel jár a porcelánhéj? Lecsiszolják az ép fogaidat, és arra ragasztják a porcelánt...megéri 4 fogadat tönkretenni azért, hogy ne legyen fogszabályzód?
2012. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát nemtudom ... ha úgy nézzük idővel úgy is tönkre mennének ..://
2012. nov. 18. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Az élő, egészséges fog semmivel sem pótolható. Én törekednék (és teszem is, hisz fogszabályzóm van) arra, hogy az eredeti fogaimat minél tovább megtartsam. Rakasd fel azt a fogszabit, még támogatott is neked, nem olyan drága, mint 18 év után, hidd el sokkal jobb megoldás, mint az egyébként egészséges fogaidra porcelánhéjat húzni! A fogszabályzóval simán együtt lehet élni, egyáltalán nem borzalmas kínzóeszköz, a harapásodon is javít, ezáltal a fogaid is tovább maradnak meg és később a többire sem kell héjat húzni. Pluszé n tuti ott zokogtam volna, ha közli az orvos, hogy 17 éves létemre héjakat raknak a fogaimra, mert ez már régen rosszat jelent, tekintve, hogy az igencsak tönkrement fogaknak kell ilyen drasztikus beavatkozás (az más dolog, hogy sokan szépészeti kezelésként fogják fel, de amíg egészséges egy fog, nem látom értelmét lecsiszoltatni és miegymás).
2012. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csiszola van es imádom , gyönyörű a mosolyog nem bántam meg :) 18L
2013. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!