Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül ha valaki...

Mennyibe kerül ha valaki porcelán fogat (alsó jobb közép tájon ilyen széles, dupla fogról van szó) szeretne pótoltani? Állítólag ahhoz kell valami áthidaló híd is, amit meg kell még külön fizetni és elég drága?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta kb. 80.000 ez biztos?
2010. szept. 24. 17:14
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Sokféle megoldás van, és sok árszínvonalú hely. Keress egy olcsóbbat, és nem lesz annyi, ez biztos.
2010. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy a állkapocsba csavart műfog 40.000 szal ezt sokkallom
2010. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom rágófogról van szó, az helyére én nem csináltatnék hidat,mert azon nem annyira tudsz rágni és nem praktikus szerintem olyan hátulra. Ahhoz 2 fogadból kell majd csiszolni meg alakítani...Az viszont olyan 80 körül lenne tényleg. Az implantátum 100ezernél kezdődik, viszont az örök életű és a többi fogad sem károsodik.
2010. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!



Arról van szó,hogy nekem igazából miután tejfogam kiesett nem nőtt helyésre oda felnőtt fog,a másik oldalon úgyan ezen a helyen is ez a helyzet,de ott kiszélesedett az egyik fogam,így nagyon pici hézag maradt,ami nem is látszik nagyon és nem zavaró.De hát itt megmarad a hézag és hát rágásnál,ezen az oldalon szoktam többnyire rágni,sokszor az íny bedagad,meg nem is esztétikus.A dokit meg amikor megkérdeztem,azt mondta ide csak egy hídat kell csinálnia és porcelenából meg fogat,ami 80.000 Ft lenne,de egyik ismerős azt mondta szerinte valahol sokkal kevesebbért is meg lehet csináltatni.

2010. szept. 26. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!