Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és a...

15 éves lány vagyok és a koromhoz képest igen nagy a cicim, még az anyámétol is nagyobb, néha zavar mert mindenki azt bámulja az anyám is emlegeti valamikor. Néha igen zavar, már figyelési mániám van! Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 20:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Biztos nem te vagy az egyedüli ebben a korosztályban, akinek nagyok.

Szerintem azért bámulják, mert tetszenek/tetszel nekik:D

Anyud meg lehet, hogy csak viccelődik,nem?Mit szokott mondani?


U.I: Szerintem nem baj, hogy vagyok, mert van oylan fiú, aki a nagyobbakra bukik, viszont oylan lány is van, aki ha megtehetné akkor növesztené XD


17/F

Menyus

2009. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem gond, csak azért zavar, mert felhivják rá a figyelmedet. Nálunk is mindkét lányomnak sokkal nagyobb (75D ill. 80D), mint nekem (75B), de senkit nem zavar.
2009. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
85%
Inkább nagy legyen , mint ne legyen :))
2009. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem idővel hozzá fogsz szokni. Nekem is elég nagy cicim van, és zavart, hogy bámulják. Vettem magamnak két pólót, amire az van írva, hogy "Silicone free" , a másikra pedig az, hogy "Ne bámuld a melleimet!"


: )

2009. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ mi számit nagynak én is 15 vagyok és 90/b-t hordok de szeretem öket a pasik is nagyon szeretik ám...

Nemtudom hogy kiléptél e már az "esti" életbe de márcsak erre is nagyon buknak a fiuk és megisjegyxzik de engem nem zavar:)

Jobb mintha tiszta lapos lennél!

2009. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Hát.. Én 14 vagyok, 90/D-s cicikkel.. De legalább szép formásak. Én szeretem őket, és a barátom is :D
2009. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Hmm..mintha csak én írtam volna ezt a kérdést! :DD

Szintén 15 éves vagyok,körülbelül 95/DD-s mérettel..

Engem is zavar hogy eléggé megbámulják,hogyha netalántán néha napján 1 olyan felső van rajtam :DD .. Sokkal kényelmetlenebb mint a pici cicik és a "gond" is több vele tapasztalataim szerint..

Anyum is hetente tesz megjegyzést rá hogy: Atyaég, hogy lehet neked ekkora cicid, ő meg h lehet ennyire lapos ..

Na de csajtársam .. Nézd a pozitív oldalát .. Még mindig jobb mintha elől deszkák s hátul lécek lennénk, nemde? ;)

Barátodnak is lesz (van) mit "kényeztetni", s ez ellen a fiúknak nem igazán van kifogásuk.. :DDD

2009. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Amúgy jelenleg még fiúm nincs, picit félos vagyok ilyen 100/d-vel. Anyám természetesen viccesen emlegeti, de még a barátnoi is mindig megszolnak, ami néha idegesít, akkor mi lesz még a fiúkkal? Letépnek rolam mindent? Amúgy orulok , hogy így nézek ki, csak mindenki a mellemre rakja a hangsúlyt!Szerintetek ez normális? Mindenkinek koszi a válazst!
2009. aug. 15. 22:26
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Van tulsúlyod ?

Tudom ilyet nem nagyon illik kérdezni, de ha van akkor fogyj le gy kicsit.

2009. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

én is így vagyok.. de nekem ha bámulják van mikor beszoktam szólni hogy: 'kell rólam kép?' :DDDD

egyébként ne törödj velük :)(mármint akik bámulják) hadd nézzék :D legyél rájuk büszke ;P

2009. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!