Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és a...

15 éves lány vagyok és a koromhoz képest igen nagy a cicim, még az anyámétol is nagyobb, néha zavar mert mindenki azt bámulja az anyám is emlegeti valamikor. Néha igen zavar, már figyelési mániám van! Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 20:45
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%

Hű, ez tényleg jó nagy! Megkérdezhetem hány centi a derékbőséged? Olyan 62-63 centis lehet a testsúlyodból gondolva.

Én kicsivel vagyok idősebb nálad, nekem 60 centi a derekam és 100-as a mellem. Nem szokott fájni a hátad a súlyoktól?

2009. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szióka!

Ha 15 évesen az anyudénál is nagyobb cicivel rendelkezel, ettõl most lógnak a cicijeid, vagy feszesek?

Szerintem büszke lehetsz rá!

Válaszod elõre is köszi! :)

2011. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Merovingii válasza:

Ez genetikailag adott , és tök normális , nem vagyok feminista, de a nagy melleket mindenki megbámulja.

Szerintem meg legyél rá büszke , mert sok nő sokmindent megadna egy olyan cickóért mint amilyen Neked van !

Sok olyat láttam már életemben , de ez attól is függ hogy mekkora a súlyod , és mekkora a magasságod ! de egy képet mindenképp dobhattál volna fel , hogy vázold a helyzetet !

2012. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!