Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, éktalpú cipőben...

Csajok, éktalpú cipőben mennyire nehéz járni? Nehéz megszokni? Itt is érvényesül, hogy minél magasabb a talp, annál kényelmetlenebb? Nem igazán viseltem eddig magassarkút sem, ezért kérdezem.

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon bejönnek most az ilyen bokacsizmák, és kacérkodom azzal az ötlettel, hogy beruházok egy ilyen szépségbe. :)


2012. nov. 20. 05:45
 1/6 anonim ***** válasza:
tavaszra-őszre tökéletesek, de télen a csúszós út miatt én hanyagolom az ilyen cipőket. nekem is van egy hasonló cipőm, kb 8 centi magas lehet a sarka. én nagyon szeretem és úgy vettem észre, hogy sokkal kényelmesebb mint egy hagyományos magassarkú.
2012. nov. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. nov. 20. 06:34
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez miért ék talpú? Az ék nem ilyen.

Jó pár éve voltak ezek divatban. Nem igazán kényelmes, és sokan nem is tudnak benne járni. Az igaz, hogy az ennyire magas tűsarkútól azért jobb.

2012. nov. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj ne... ezek nagyon rondák, ne akarj ilyet hordani.

25/F

2012. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sokkkkkkkal kényelmesebb, mint a magassarkúak!

ha megfelelő méretet veszel (magasságra és lábméretre is) akkor nem lesz kényelmetlen. Ha megveszed, azt nézd meg, hogy ahol a súlyod legnagyobb részét tartja a cipő, ott puha legyen a talp, mert ha kemény, akkor kényelmetlen lehet

2012. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kényelmesebb, mint a vékonyabb sarkú cipők, nekem is van ilyen, 8centis a talpa, egész napot is kibírom benne. de ha nem viseltél még magassarkút, gyakorolj benne otthon. nem szép, ha csetlesz-botlasz benne
2012. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!