Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek a Szabó...

Fiúk, nektek bejönnek a Szabó Zsófihoz hasonló alakú lányok? (képek lent) A pálcikákra buktok inkább vagy a kicsit teltebbekre, akik formásak vagy az egészen molettekre?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. nov. 21. 11:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem szeretem a hájas lányokat, még akkor sem, ha molettnek, vagy teltnek nevezik magukat. A "pálcikákra", vagyis a szép, vékony lányokra bukom. Ha már én mindent megteszek, hogy jól nézzek ki, akkor nem fogok olyan lánnyal járni, aki látja magán, hogy van rajta felesleg, de meg nem mozdítaná a seggét.
2012. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

16:14 A molett és telt között azért van különbség.

Egyébként ne ilyen indulatosan állj a kérdéshez, nem akar téged senki arra kényszeríteni, hogy ilyen lányokkal járj :)

Egyébként mit lépnél abban a helyzetben, ha összejönnél egy szép, vékony lánnyal, aki lassan felszedne magára pár kilót? Ha nem emelné fel a seggét kidobnád?

2012. nov. 21. 17:49
 13/29 anonim ***** válasza:
30%
Öhm.. Igen. Persze előbb hívnám, hogy fussunk együtt, vagy most akkor tartsunk saláta napot, de ha nem hajlandó változtatni, akkor ki. Lehet engem megkövezni, de én mindig nyíltan megmondom amit szeretnék, és nem vagyok együtt olyan lánnyal, aki nem tetszik. Cserébe soha nem csaltam meg egy barátnőmet sem, és nem is fogom.
2012. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%

Szabó Zsófi hol hájas?

" A "pálcikákra", vagyis a szép, vékony lányokra bukom" Hát a kettő nem függ össze, ez a csaj meg úgy gyönyörű, ahogy van.

(Csak a zenéjét ne kelljen hallgatnom xD)

2012. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%
ááá isteni szépek a teltkarcsúak. :)
2012. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
59%
Ez nem a kérdéshez tartozik de sztem elég sértő beszélő név a pálcika ugyhogy megkérlek titeket,ne ezt a kifejezést használjátok.... szánalmas...
2012. dec. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%

Disznózni, sertéstelepezni, tehenezni, vagy szimplán dagadékozni nem sértő, ugye?

(Főleg mikor kb ilyen, a kérdésben hasonló alkatra használják...)

Ne álszenteskedj, utolsó, hogy de, az is az, mert azzal tele vannak a kérdések, de az természetes, az ellen nem szólalsz fel...

1 ilyen kérdés van, az is szúrja a szemed...

2012. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
65%
Igen azok ellen nem szólalok frl mrrt olyanokat nrm szoktam látni mert pl a telt kifejezés igen is szép kifelyezés és nem egy kérdésben és válaszban van így leírva a vékonysag h ''pálcika,,. Ennyit erről... ja és én erről a kérdésrøll beszéltem és itt nem szerepelt semmilyen tehén vagy ilyesminkedves UTOLSÓ...
2012. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, akinek nem inge...

Ha ennyire odavagy a pálcika szó miatt, akkor valószínűleg nem vagy kibékülve magaddal. Ha lenne önbecsülésed, nem foglalkoznál ennyit ezzel a kérdéssel.

2012. dec. 28. 21:55
 20/29 anonim ***** válasza:

Azért, mert itt nem szerepel, nézz 1kicsit körül itt a gyakorin, miket írnak, és kiket szapulnak... A testalkat miatti beszólások kb 20%-a a pálcikázás, 80%-a az általam emlìtettek...

Persze, hogy nem szólalsz fel, mert az nem téged bánt...

2012. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!