Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek a Szabó...

Fiúk, nektek bejönnek a Szabó Zsófihoz hasonló alakú lányok? (képek lent) A pálcikákra buktok inkább vagy a kicsit teltebbekre, akik formásak vagy az egészen molettekre?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. nov. 21. 11:46
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
68%
Jo lehet h igazatok van a felszólLalással kapcs.ban dr akkor semkll pálcikaként hívni a vékony lányokat... am akinek nem tetszik a teltek megfogalmazása az szólaljon fel azért én ezért a lepalcikazasert szolalok fel... ja es en elegedett vagyok azzal,h vékony vagyok de azert megis csak sértő ez a kifejezés...
2012. dec. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Ha elégedett lennél, egyáltalán nem akadnál fenn ezen (más sem teszi).

De ezt majd csak akkor fogod elismerni, ha tényleg elégedett leszel az alakoddal.

2012. dec. 29. 00:29
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó embert lepontoztak azért, mert az írta, hogy a vékonyabbakra bukik...ez miért lenne baj? Mindenki más, mindenkinek más a szép. Ez így normális szerintem. Én lány vagyok és szerintem ez az alak még a jó kategóriába tartozik, az ennél kövérebb már nem szép szerintem. Az ennél vékonyabb is szép de nem a pálcika. :) 18/l
2012. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, itt senki nem az alapján pontoz, h hasznos-e a válasz, hanem h egyetért-e vele :)
2012. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező,szerintem a pálcika és a telt, vagy molett között igencsak van még egy átmenet....mert a kérdés így kicsit úgyhangzik,h a válasz amire vársz a telt legyen...

nos én ezt nevezem pálcikának: [link]

[link]

[link]

és részben igaza van az egyik válaszolónak,h a pálcika sértő...mert ha reális választ akartál volna már feltenni a teltebb nőkre is sértőbb kifejezést használsz vagy a "pálcikákra" finomabbat

ezek pedig a pálcika és a molett közti átmenetek:

[link]

[link]

[link] ők a legszebbek


egyébként minden nőnek lehet szép alakja ha arányos,vagy ha sportol akkor a felesleg nem "hályként! terül el rajta

2012. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Barby, igen, van átmenet, az tiszta sor. Rájöttem utólag, hogy nem épp a megfelelő szót használtam, jobb lett volna, ha úgy írom, hogy "a vékonyabbakra buktok vagy... stb"

Tehát a kérdés a Szabó Zsófi-alkatra és a tőle terebélyesebbekre volt kiélezve, hogy azok mennyire nyerők a pasiknál. Volt aki megértette ezt és írta, hogy a vékonyabbak tetszenek neki és linket is adott mellé, hogy melyik típus a nyerő.

2013. jan. 1. 18:57
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó kép szörnyű. Vagy a melltartó rossz vagy a mellei nem jók, de nekem nem tetszik. Amúgy becsülöm, hogy ilyen sokat eddz.
2013. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Ti meg csak azért pálcikázátok a szép vékony lányokat mert dagadt disznók vagytok és így próbáljátok lehúzni a saját szintetekre a szép alkatú lányokat..
2016. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
kedves utolsó nem azért pálcikázunk (már ha mondhatom így) mert féltékenyek lennénk. mindenkinek megvan a maga véleménye senki sem dagadt disznó avagy pálcika. a commented szerint te pont ugyanúgy fikázod a teltebbeket mint más a vékonyabbakat a pálcikával. nekem az a véleményem h mindenkinek van egy adott alkata és mindig tud rajta változtatni ha akar nem kifogásolhatod mert teltebb vagy vékonyabb. ha neked ez a véleményed nincs vele problémám a vékony és a telt alkat is gyönyörű összhangot tud alakítani függetlenlül attól h milyen az adott ember alkata.
2017. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!