Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le rágtam a körömágyam, mit...

Le rágtam a körömágyam, mit csináljak? 13/L

Figyelt kérdés

Már kis korom óta rágom a körmöm, de körülbelül 1-2 éve "fajult el a dolog".Már annyira rágtam h azt se tudtam mit rágok igazából...A köröm ágyam volt...Mind két kezemen a gyűrüs ujjam volt a "kedvencem" persze rágás szempontjából.Most azokon az ujjaimon félig ér a köröm.De komolyan, ahol le rágtam a köröm ágyam ott sima bőr van és többek szerint is ilyen marad bármit is csinálok vele...Raknék föl képet megmutatni csak nem tom hogy kell ide fel rakni :)

Lécci segítsetek hogy van e valami módja annak h meggyógyuljon!



2012. nov. 21. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:

kesztyű?:D de amúgy én hallottam olyanról hogy ilyen rossz ízű körömlakot kennek a körömre és csak segít valamennyit.

beírod googlére: képfeltöltés, vmelyikre katt rá és ott tallózás, elmented és kapsz egy linket.

2012. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NE RÁGD! a többi ujjadat kend be vala csípőssel. hidd el hogy nem lesz kedved rágni.
2012. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 hónapja használom azt a körömlakkot, de nagyon szeretem rágni és szinte aligha használ meg fürdés, kézmosoásnál is kopik így enyhébb íze is lesz.Kesztyű? Kössz xD ez picit hülye kérdés de létezik köröm műtét?
2012. nov. 21. 14:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát...mindenkin más segít. Én is rágtam a körmömeet, és úgy szoktam le, hogy mindig kifestettem valami élénk színűre a körmömet, és akkor ha a számhoz emeltem a kezem, a körömlakk "figyelmeztetett" hogy ne rágjam le. Ugyanis amikor kivan festve a körmöm, akkor eszmbe jut, hogy az szép nőies, ha meg lerágom az ronda és béna. Meg ugye a körömlakk nem is valami jó ízű, és úgyis észreveszed ha teszem azt piros körmöt rágcsálsz. Jó, tudom, nem szép egy tövig lerágott, kifestett köröm, de valamikor el kell kezdeni...
2012. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, ugyan én nem rágtam, hanem kapargattam, de végülis ugyanaz. Amikor ki van festve valamilyen színűre, akkor viszont mindig eszembe jut, hogy ne csináljam, mert csúnya lesz :D
2012. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a műköröm segített ezen. bár te még sztem ehez fiatal vagy..
2012. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ehhez egy picit fiatal vagyok :/ És köszi szépen a válaszokat :) De még jöhetnek a segítségek :)
2012. nov. 24. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:

és rágod még a körmöd???

Nem tudom hogy segítek neked de én is így szoktam le. Én is rágtam a körmöm, de belegondoltam milyen csúnyák a körmeim. Ezért arra gondoltam hogyha nem rágom szép nagy körmeim lesznek. És így is lett. Leszoktam a körömrágásról és még a körmöm se kicsi így sokszor használhatok körömlakkot is.

2013. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!