Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » EBay rendelést hogy oldjátok...

EBay rendelést hogy oldjátok meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ugye a legtöbbnél licitálni lehet. És akinél licitálok, van pár óra eltolódás, tehát mikor én alszom, akkor ők ébren vannak, és nyugodtan licitálhatnak, és így már nem egy licitet vesztettem el :( ti ilyenkor fent szoktatok maradni addig?


és hogy tudom megállapítani, hogy szállít-e Magyarországra? vagyis a kivételeknél odavan írva, hogy Hungary?


2012. nov. 22. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Van magyar nyelvű Ebay is....

[link]

2012. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ne licitálj, a buy it now-t jelöld be akkor rögtön megveheted a dolgokat. a szállítás ott van a shipping&payments-ben :)
2012. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A "ships to" résznél ott van, hogy hova szállít. pl worldwide az mindenhova, Magyarországra is és van, aki csak Európába az ugye értelemszerűen Europe (szintén Mo.ra is) és van a United states az csak Amerika.

Licitnél meg betudod állítani, hogy mennyi a max. limit nálad. Ha pl. licitáltál 100dollárt és neked 200 a max., ami megéri a termékre, akkor ha valaki rád licitál 150-re, akkor automatikusan megy tőled a licit a megadott összegig. Nem tudom mennyire írtam érthetően, de remélem azért sikerült.

2012. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha belépsz a shippingnél ott van hogy szállít-e Magyarországra és mennyiért.

Egyébként ha valami nagyon érdekel és licites akkor megnézem mikor zárul és ha éjjel akkor felkelek miatta.

De általában nem licites cuccokat veszek.

2012. nov. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!