Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Augusztus óta foglalkozom...

Anikó0205 kérdése:

Augusztus óta foglalkozom oriflame-mel, az utolsó kampányban nem adtam le rendelést, így kiestem a startprogramból is. Ezek után forgalmazhatom még a termékeket, vagy nagy gond ha kimarad egy katalógus?

Figyelt kérdés
Bocs, hogy itt, de a szponzorom soha nem elérhető, szerintem fel sem tűnt neki, hogy nincs leadva rendelésem az utolsó kampányra.

2012. nov. 12. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nem jelent problémát egyáltalán,természetesen ugyan úgy rendelhetsz.Csak lemaradtál az ajándékról,ugye ez már a saját veszteséged,de nem befolyásolja a rendelést.Ha jól emlékszem talán csak akkor törölnek,ha 1 évig nem rendelsz semmit,de ebben nem vagyok biztos.
2012. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is úgy tudom, hogy semmi gond, ha kimarad 1-2 kampány. Nekem is volt. Ennyiért még nem törölnek. Annyi, hogy az ajándékot nem kaptad, és kiestél a start programból. Viszont egy év letelte után valóban meg kell újítani a tagságot, ha nem teszed, akkor törlődsz ki.

Én is foglalkozom Oriflame-el, Avon-al.

2012. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja meg azt hiszem a "hitelezés"se működik ebben az esetben-ha a 2. és 3.lépés kimarad a startprogramból,akkor csak 15 ezret hiteleznek neked,nem 30at.

első voltam

2012. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az előttem szóló kommentjét a hitelezésről nem tudom megerősíteni, mivel én is kimaradtam Oriflame-nél pár kampányból, de most is a magas hitel összeg szerepel az oldalamon.

Attól, mert nem adott le rendelést, nem esik vissza a hitel összege, csak az adott start program ajándékát nem kapja, és kiesik a start programból. De ennyi.

2012. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha elolvasod a hitelezést 2012 6-os kampánytól,van benne változás,ott leírja részletesen is.
2012. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, valóban nem gond ha kimarad egy kampány...de a hitelkeretem úgy néz ki 15.000 marad, mert csak start 3 szintig teljesítettem, sajnos.

Köszönöm mégegyszer!

2012. nov. 20. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!