Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vágjam le a szakállát?

Hogy vágjam le a szakállát?

Figyelt kérdés
Sziasztok!a barátomnak szeretném levágni a szakállát ...most olyan justin Timberlakeos szakálla van csak neki van az arcán is egy kevés...szóval az arcáról szeretném levágni meg vékonyítani egy kicsit...szerintetek az szexy?...és hogy kell levágni? légyszi másoljatok be képlinket is ha találtok valamit az elképzelésemhez...előre is köszönöm
2009. aug. 16. 18:46
 1/2 anonim válasza:

JT-nek szerintem szexi szakálla van, az ilyenek soha nem mennek ki a divatból és a pasik 90%-ának nagyon jól áll.

Szerintem bátran!

Ami a kivitelezést illeti: Ha nem vagy profi szerintem ne kezdj hozzá. Az arc egy kényes terep...

Szóval én szakembert javasolnék...

(Persze nem a Te rátermettségedett kérdőjelezem meg:))

Sok Sikert!

2009. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nagyon profi csak gondoltam én is meg tudom oldani:D...tetszik nekem is nagyon az a fajta szakáll csak vékonyítani akarok rajta igazából...de akkor lehet hogy tényleg szakemberre bízom ha nagy tehetség kell hozzá:D...köszi szépen:)

azért várom a többiek véleményét is:)

2009. aug. 16. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!