Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen testfelépíté...

Lányok! Ti milyen testfelépítésű pasit találtok vonzónak?

Figyelt kérdés
Vékony, izmos, mackós, kövér, magas, alacsony, kicsit teltebb? Ki tetszik első látásra nektek?? F/16
2009. aug. 17. 00:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Hát olyan középmagas, kicsit izmos, de nem az a hatalmas hátú/vállú.

A vékony kizárt :S

Még a mackós/teltebben lehet vmi. :)

15/L

2009. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem legyen egy férfi enyhén izmos (de ne a konditeremben kigyúrt-felfújt fajta, hanem természetesnen nézzen ki). Legyen kicsit szélesebb a vála, izmos a feneke, a combja, és a vádlija. Hál istennek a barátom is ilyen, olyan a feneke, hogy úúúristen... imádom... És a lába is jó vastag és izmos, meg a válla is széles, férfias, szerintem nagyon szexi...:)

A sovány, cingár, siklóvállú pasik nem jönnek be, a túlsúlyos mackó tipusok sem.

19/L

2009. aug. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

legyen izmos, de ne felfújt. nembaj ha kondiba jár, ugyanis nem minden kondis lesz felfújt izomagy, azok már szednek vmit. akik egészségesen kondiznak azokból nemlesz felfújt izomagy. szóval azcsak előny nálam, ha kondiba is jár.

mackós semmiképpen se legyen

2009. aug. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
nekem csak a magas vékony fiúk jönnek be.Kissé izmos,de nem kigyúrt..legyen szép háta..ennyi az egész
2009. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kort is írtok hozzá?:)
2009. aug. 17. 10:30
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
utolsó válaszoló vagyok.18/L
2009. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem lényeg, milyen magas, csak nálam ne legyen alacsonyabb. Testfelépítésre a karcsúbbakra szoktam felkapni a fejem, egy kis izom nem árt, de nem zavar az sem, ha vékony vagy kicsit pocakos. Sőt, nekem tetszik egy pici pocak is, ha a srác számomra jóképű. De leginkább az a meghatározó nálam, hogy mennyire férfias a fellépése, ez sokszor vonzóvá tesz egy olyan testalkatú pasit is, aki nem teljesen fedi az ideált!

L20

2009. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is legyen rajta izom, de ne legyen az a felfújt izomagy sem. Legyen rajta mit fogni, én sem bírom a nagyon cingár pasikat, de még a kicsit cingárakat sem...

Szóval legyen felépítésében férfias jelenség. Még a pici pocak is aranyos lehet :)

És ne legyen magasabb kb 180-nál vagy alacsonyabb nálam.

21/L

2009. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Én egyrészt szeretem a nagyon vékony fiúkat, nem tudom miért, mindig ők jöttek be, másrészt meg a picit husisakat, mint pl. a FOB énekese. Elég ellentétes felépítések, de nekem nagyon bejönnek:$

Viszont a kigyúrt állatoktól undorodok, szerintem gusztustalan.

17L

2009. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Magas, szálkás izomzattal a legjobb.

Ha magas és nem pufi, akkor első látásra beleszeretek :$

Na jó, nem, de a magas pasik a gyengéim.

(Egy picike poci sose akadály.)


Neked milyenek a "paramétereid" kedves kérdező?

2009. aug. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!