Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Leszeretném borotválni OTT de...

Leszeretném borotválni OTT de nem tudom hogy mondjam el anyumnak vagy nem kell? 14/L

Figyelt kérdés
és ha már itt tartunk akkor tanácsokat is kérnék hogy ,hogy kell :))
2012. nov. 24. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell.

Én laktacidot szoktam rátenni és leborotválom. Nálam ennyi

2012. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell neki elmondani :) Már nagy lány vagy.
2012. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen minek? Szereted ha kipattog, benő a szőr, viszket mint fene? Meg több fertőzést kapsz el, így járhatsz nőgyógyászhoz gyakrabban. Mert ez ezzel jár. Gondolom szükség meg nincs rá, mert 14 évesen jó esetben még nem szexelsz senkivel.
2012. nov. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó, hát most én se a szex miatt szőrtelenítek, meg még "kislánykoromban" sem a fiúk miatt borotváltam, hanem azért mert úgy jobban szerettem.

Honnan tudod te hogy miért akarja leborotválni??

22 L

2012. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és igazábol csak a nyár miattam szeretnem mert nem tul kellemes ha estleg kilog a bugyibol ://
2012. nov. 25. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!