Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » érestétek már úgy hogy nincs...

érestétek már úgy hogy nincs értelme élni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Minden nap mondják nekem vagy 60szor hogy olyan rusnya vagyok..az ismeröseim nyugtatnak hogy nem de akkor is tudom..Barátaim is alig vannak..sokan kibeszélnek..semmi sem sikerül..Már rég óta elegem van..Reméltem hogy más is van ezzel így de hát a visszajelzések szerint nem..
2012. nov. 27. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Amit utálsz magadon, azt változtasd meg. Ha kihoztad magadból a maximumot, akkor nem fogod rosszul érezni magad.

Ja, és csak azt baasztatják, aki hagyja.

Mit nem szeretsz magadon?

2012. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14 évesen én is pont így voltam ezzel és szerintem sokan mások is. Olyan nincs hogy rusnya vagy, legfeljebb vannak veled gondok amin változtatnod kéne, szebb frizura, fogyás, nőcisebb ruhák, kis smink, stb. Én is így változtam meg, 15-16 évesen már senki nem mondta hogy csúnya vagyok, utána meg már oda voltak értem a pasik is. És ez azóta is így van.
2012. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

14 évesen rengetegen vannak így, ez a tipikus tinidepresszió.

Ebben a korban divat csúfolni a másikat. Mi a bajod magaddal? Mi nem tetszik? Mindenre van megoldás! Emeld ki magadon, amit szépnek találsz, legyél ápolt!

Ne foglalkozz velük, lehet, hogy te felnőtt korodra ezerszer szebb leszel, mint ők.

2012. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen, a te korodban biztosan, csak nem a kinézetem miatt. Voltak annál nagyobb gondjaim is.

20L

2012. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pattanásos lány..nyáron volt egy arcidegbénulásom s aval is csúfolnak..a súlyommal nincs gond..nagy az orrom..még soroljam:(
2012. nov. 27. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazán milyen lehet egy arcidegbénulás, de a pattanások elmúlnak, és előbb utóbb lesznek emberek akik a legjobbat látják benned, de az első lépés, hogy változtass azon amit nem szeretsz magadban, hozd ki magadból mindig a maximumot (hajmosásra mindig van idő, fodrászra és ruhákra mindig van pénz, ha nem is a legdrágábbakra) Ha jó az alakod, bátran hordj olyan ruhákat, amik kiemelik, és légy rá büszke. Időnként eljárhatsz kozmetikushoz, ha nagyon zavarnak a pattanások és stb. De a legfontosabb, hogy találd meg önmagad különböző dolgokban. Kutasd fel hogy mi az amiket szeretsz, foglalkozz azokkal az emberekkel akiket szeretsz és sz*rd le azokat, akik beszólnak, hidd el, hogy te jobb vagy náluk (ne viselkedj senkivel lekezelően főleg olyannal aki jófej veled, de tudd, hogy értékes vagy) találj hobbit, a lényeg hogy minél inkább oylan dolgokkal vedd magad körül amiket szeretsz, és merj kiállni ezek mellett a dolgok mellett, vállald fel a véleményed.
2012. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát az öltözködésem az szerintem rendben van..A facebook ami nagyon rontsa a kedvem..ott látom hogy mindenkinek van vagy 100 likja se nekem csak kb 20..meg mindenkinek olyan szép képe van meg nekem nem..az önbizalmam valahol elbujt de ne találom sehol:(
2012. nov. 29. 16:35
 8/10 anonim ***** válasza:
igen,érestük.
2012. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Bár fiú vagyok, pattanásra az aknenormin tablettát ajánlom, bőrgyógyász felírja.

én 6 hónapig sztem , teljesen rendbehozta a z arcom és utána soha többet nem is volt olyan, azóta sem.

Mellékhatás szád nagyon kiszárad, de amint hozzászokik szervezet, nem lesz gond, sok szőllőzsírt kell rákenni.

Másrészről sztem benne van mindenkiben , hogy változni akar, olyan szeretne lenni mint más, én is depis voltam sokszor emiatt, de amint elfogadod magad, én is azt tettem másképpen fogsz látni mindent, másképp látsz majd mindent. hidd el amit írtam

2012. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát kösz:)
2012. nov. 29. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!