Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Sokan mondták mostanában hogy...

Sokan mondták mostanában hogy érdemes lenne modellkednem, de nem tudom, lenne-e értelme, megfelelő vagyok-e?

Figyelt kérdés
Tudom hogy minden lehetőséget ki kell használni a talpon maradáshoz, ami az életben adódik, de szeretném kikérni pár ember véleményét, hogy szerintetek érdemes lenne-e. A részleteket privátban.

2012. júl. 6. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is mindenki azt mondta,akivel csak találkoztam, elmentem pár modellügynökséghez,de sehol sem kellettem..szóval ez sajnos semmit sem jelent..egyébként van 1-2 nagynevű modellügynökség pl:Visage Icon Models..a többi csak átverés...komolytalan cégek.
2012. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelek. Én nem próbálkoztam eddig sehol sem, ezért tettem fel itt a kérdést hogy privátban küldhetek képet, és kikérem pár ember véleményét, hogy milyenek, mert lehet hogy a barátok és a család elfogult.
2012. júl. 6. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem küldheted
2012. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is johet,szivesen segitek:)
2012. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én őszintén és bőven válaszolok ha küldessz képet. és tisztában vagyok az elvárásokkal a modell szakmában ( ismerősöm modell) .:)
2012. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is küldheted.(:
2012. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék rád :) Őszintén válaszolok majd, megmondom a tutit :D
2012. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem küldheted. Én modell vagyok, szóval nem vakon fogom mondani a dolgokat.
2021. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!