Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha csak az...

Mennyire gáz, ha csak az alkarom felső részéről szedem le a szőrt? Mennyire fájna, ha epilálnám?

Figyelt kérdés

Még sosem szedtem le a karomról a szőrt, de most leszeretném, mert hétvégén nagyon fontos eseményen lesz jelenésem és úgy érzem, ezt most meg kell tennem.

Borotválni nem akarom, ezért az epilálásra gondoltam, mert van epilátorom. Viszont csak az alkarom felső részén látszik igazán a szőr, egyébként az alsó részén csak pihék vannak. Ezért nem is szeretném az egész karomról leszedni a szőrt, hiszen a kis pihék alig észrevehetőek.


Mennyire gáz, ha csak onnan szedem le a szőrt, ahol láthatóbb, sötétebb? És mennyire fáj, ha epilálom?



#szőrtelenítés #epilálás #kar szőrtelenítése
2012. nov. 27. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már hozzákezdesz, a helyedben leszedném az egész karról. Elég hülyén fog kinézni, ha pl. ráesik a fény, és látszik, hogy a fele szőrös, ha nem is feltűnően.

Epilátor nekem személy szerint nagyon fáj karon, de próbáld meg, sokan bírják. Ettől függetlenül lehet, hogy jobban járnál a gyantával, mert gyorsabb és alaposabb.

2012. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Senki nem nézi a karodat valószínűleg, tehát akár szőrösen is hagyhatod, vagy leszedheted félig is, vagy ahogy szeretnéd, rajtad kívül másnak nem fog feltűnni úgysem. Gáz akkor lesz ha nő kifelé és tüsi lesz...
2012. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont azért nem akarom borotválni, mert akkor tényleg nagyon kellemetlen lesz, ha nő vissza szőr.

Szerintem holnap kipróbálom az epilátort, hátha kibírom.


Tudom, hogy nem feltűnő mások számára, hogy szőrös a karom, de engem időnként zavar, és tudom, hogy jobban érezném magam a bőrömben, ha nem lenne szőrös a karom (vagy az egész karomon csak szőke pihék lennének).

2012. nov. 27. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Epilátorral is vissza fog nőni. :)

Nekem sokkal vastagabb lett, mint eleinte volt, és epilálom. Olyan kéthetente le kel epilálni, mert rendesen "borostás".

Nagyon gáz, bárcsak el sem kezdtem volna... 15/l

2013. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!