Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az emok főleg milyen ruhákat...

Az emok főleg milyen ruhákat viselnek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy feketéket kiegészítőkkel, de csak van valami közös, pl: csőnadrágok, stb.

2012. nov. 28. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
főleg feketéket igen. csőnadrágot hordanak általában, szeretik a halálfejes dolgokat, kapucnis pulóvereket, stb.
2012. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kockás cuccok pl.
2012. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fekete vagy farmer csőnadrág, szűk fekete pólók. Egyszerre "kemény" és cuki minták, pl. rózsasín masnis halálfej. Erős fekete szemfestés, vasalt haj.

Igazából az ellentétekre épít, a lázadó rocker külsőt keverik a páwással. [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

De mi ez a sok emos kérdés? Megint divatba jönnek? Csak mert 3-4 éve láttam egy csomó ilyen embert az utcán, mostanában tök eltűntek.

2012. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Ki tudja? :D

2012. nov. 29. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:

csőnadrág...lehet színes is!de lehet szoknya is!póló valamilyen mintával, nagy felírattal!

tornacipő,bakancs!tépett haj,fufru egyik szembe belelóg!feket köröm!

SZEGECSEES ÖV!....és az emo nem csak öltözködésből áll!

2012. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm...

és tisztában vagyok vele teljesen :)

2012. nov. 30. 15:05
 7/8 anonim válasza:
Én emo vagyok. Fekete és sötétebb cuccokat hordok. Pl. Fekete csőnaci. Szerintem a színes farmer (mondjuk piros) az inkább a páwákra hajlik. 15/f
2013. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is emo vagyok ..... Csőgatya sötétebb ing...sima póló halálfejes kiegészítők....kockás csillagos cuccok ^^
2013. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!