Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet még valahol olyan...

Lehet még valahol olyan ruhákat kapni, mint amilyeneket a színészek viselnek az "Anne a zöldoromból" című filmben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 16:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, "Anne a zöld oromból", nem "Anne a zöldoromból"
2011. jan. 28. 17:04
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez a ruha is nagyon tetszik rajta a filmben: [link]
2011. jan. 28. 17:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, abban a linkben, amit elküldtem, be kell menni a 2.-ba, az "Anne galériá"-ba, ott a legelsőbe, az "Anne Shirley"-be, és ott a 22. kép.
2011. jan. 28. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos maximum varrónőnél. Amúgy van néhány nagyon jó ruha, én is szoktam hasonlókat varrni és hordani, csak nem ilyen világos színekben:) De ötletnek tök jók, köszi :)
2011. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagymamám varrónő volt :) Anyukám is tud varrni, már régóta tervezem, hogy megkérem, tanítson meg. Csak nekem úgy tetszenek ezek a ruhák, de biztos kinevetnének bennük :(
2011. jan. 29. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Vagy színháztól venni, ha selejtez.

De ez csak 1 ötlet.

Egyébként nekem is nagyon tetszenek :)

2011. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, az emberek meg fognak bámulni, egy bizonyos értelmi szinttel rendelkező réteg talán mutogat, nevet is.

Én nap mint nap így vagyok ezzel (még Budapesten is), de nem kell rájuk odafigyelni és kész:) Legalábbis engem nem zavarnak ezek az emberek, úgy vagyok vele, hogy az érzés kölcsönös, csak én nem vagyok olyan szerencsétlen bunkó, hogy ezt demonstráljam is :D

2011. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Utolsó, ezt hogy érted?:

"Én nap mint nap így vagyok ezzel (még Budapesten is)"

Bocsi, kicsit lassú az agyam, fáradt vagyok. :)

2011. febr. 1. 15:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy főleg 19.sz.-ira hajazó ruhákat hordok, acélmerevítős fűzőket, kalapokat, stb. és mindenki bámul meg egy csomóan csúnyán és rosszallóan néznek, mintha valami bűntény lenn azt hordani, ami tetszik... :D
2011. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, értem, köszi, teljesen igazad van :) És honnan szerzel ilyen ruhákat, dolgokat?
2011. febr. 1. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!