Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, Férfiak! Nektek tetszik...

Fiúk, Férfiak! Nektek tetszik ez a női testalkat?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 30. 19:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nem csak a mellei érdekelnek! hanem mondjuk a csípője, hasa...stb.
2012. nov. 30. 19:57
 12/22 anonim ***** válasza:
39%

Nyugi. A pasiknak ez a testalkat az ideál...

Kezdem szégyellni magam a kerek melleim miatt.

2012. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Tetszik hát.
2012. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Igen, tetszik, mint a többségnek. És akkor is tetszeni fog, ha ideszabadul valami sértődött kövér csaj, mint a legtöbb ilyen kérdésnél és jól lepontoz mindenkit.
2012. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nincs vele baj, de nekem nem ez az ideálom.

Az ilyen sokkal jobban tetszik:

[link]

2012. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kedves 14-es, nekem nem az alakjával van problémám. Szép, feszes, izmos teste van, tényleg gyönyörű. Én csupán nála nagyobb mellekkel lettem megáldva, és rosszul esik, hogy amikor már kezdek megbarátkozni velük, mert végülis a nőiesség egyik jelképe, akkor szembesülnöm kell, hogy már annyira mégsem népszerű a férfiak körében. Sokszor olvasom, hogy a kis mell az ideál, és hát a kis mellű lányok az élet több területén is előnyben vannak (felső vásárlás, sport) úgyhogy gondoltam, ezeket leszámítva annyira nem vagyok szar, de ezek szerint mégis.

Ilyen mellekről beszélek egyébként:

[link]

[link]

Amúgy a sportos testalkat szerintem is az egyik legszebb, csak ezzel a mell-dologgal van problémám. És csak hogy mindenki megnyugodjon, a világon senkit nem pontoztam le, veletek ellentétben.

2012. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#16: ez hülyeség, a nagy mell a mai napig vonzza a férfiakat. Csak most a pálckavékony testalkat a divat, az ilyen testalkatú lányoknak pedig általában kisebb a melle. De ettől függetlenül ha te a méretes kebleiddel és egy szolid dekoltázzal beszabadulsz egy buliba, előbb fogsz rajongókra lelni :)
2012. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

# 16 Attól még, hogy sokaknak tetszenek a kisebb mellű, vékony lányok, nem jelenti azt, hogy a te alkatod ne tetszhetne legalább annyi embernek :) Nekem pl. főleg kismellű barátnőim voltak eddig, ettől függetlenül vonzónak tartom linkelt képeken látható testalkatot is.

Az előző kommentem (# 14) arra a tendenciára vonatkozott, ami szerint a legtöbb ilyen kérdés alatt megjelennek a "csontokkal csak kutyák játszanak" és hasonló kommentek, illetve mindenkit lepontoznak, aki azt írja, hogy neki bejön a vékonyabb alkat. Érdekes módon egyébként pont ennél a kérdésnél ez nem történt meg (eddig legalábbis) :)

2012. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17: Köszönöm. Igen, tudom, hogy ez a divat. Csak igazságtalannak találom, hogy míg a ruhákat vagy frizurákat tudja váltogatni az ember a divat szerint, addig a genetikáját sajnos nem.


18: Neked is köszi a nyugtató szavakat. Igen, ismerem azt a bizonyos réteget, amiről beszéltél. A telt hölgyek megállapodnak egymással, hogy a férfiak nem szeretnek csontokkal játszani, meg nagy kufferba jó pakolni (vagy hogy van:) ) aztán mennek, és folytatják tovább az egészségtelen életmódjukat. Sajnos ezzel csak magukkal szúrnak ki, hiszen (ha elvonatkoztatunk a férfiaktól) az egészségükkel játszanak.

2012. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18:

Azért nem történt meg, mert ezen a lányon azért szemmel láthatóan izom is van, magyarul nem csont és bőr anorexia...


81%-os:

Értelek... Én nem vagyok vékony, 38-as méretet hordok átlagban, viszont az egyberuhák, blúzok, amik gombolósak, a mellemnél mindig szűkek, szétpattannak. Ha nagyobbat vennék, ami mellben ideális, az derékban, csípőben eláll:-S Pedig nem vagyok vékony, és extra nagy mellem sincs...

2012. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!