Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek megtetszett 1 lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek megtetszett 1 lany de nagyon kulonbozunk?

Figyelt kérdés

eloszor is 16 eves vagyok nem az a fajta fiu vagyok aki inkabb 20 not 1x hanem inkabb 1 not 500x valaszt testmozgast csak hobbi szinten vegzek mint pl biciklizes fekvo/felules ugymond sokat szoktam kockulni ha lehet igy fogalmazni jomodu csaladbol szarmazok normalis szulokkel



a lanyrol azt tudom hogy kezilabdazik meg valami kuzdo sportra jar (talan kick box) ezert gondolom nincs sok szabad idoje elegge okos is tavalyi atlaga ilyen 4.1-2 korul lehetett ami szerintem nem 1 halara hajtott de azert eleg jo atlag nekem nem sok tanulassal 4.3 lett persze Gimnaziumba


szerintetek van ra valami esely hogy legyen belolle valami vagy csak egyszeruen azert nem jonnek be neki mert nem vagyok edzesre jaro sportolo vagy hogy inkabb visszahuzodo vagyok?



2012. szept. 16. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

édes szívem. most ezek közül mi is amiben külömböztök? hogy te nem sportolsz úgy? ennyi? hahó, ez semmi. nem fog azért "kidobni" mert ő sportosabb. may azért, ha egyszerűen nem jössz be neki. de szerintem nagyon nem ezen múlik.

17L

2012. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ediZeJ ***** válasza:
1. .. :DDD Nah de komolyan. Semmiben nem különböztök a leírtak alapján. 1 próbát megér nem? Mit veszíthetsz? Az lehet a legrosszabb, hogy azt mondja h nem vagy az esete szépen kulturáltan elmondja és annyi. Keresel mást, vagy azt mondja h te is bejössz neki és onnantól majd jön a dolog. :] 20/f
2012. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat a fobb kulonbseg amit elfelejtettem irni az az lenne hogy en nem szoktam bulizni jarni.O szokott neha. Viszont en inkabb a nyugodtabb helyeket szeretem nem nagyon birom a tomegnyomort meg az ilyen helyen garazdalkodo emberek tobbseget :/
2012. szept. 16. 21:33
 4/4 ediZeJ ***** válasza:
Akkor szépen fogod magad és 1 olyan helyre mentek ahol nyugodt a környezet. Nem mindig bulikba kell járni stb. Mondod neki, hogy menjetek el pl fagyizni most csak mondtam 1 példát v elviszed vacsorázni és hello.
2012. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!