Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Suliban ugyebár nincs kedve...

Suliban ugyebár nincs kedve senkinek tűsarkút húzni meg ilyesmik. Hogyan lehet mégis kimutatni, ha csini csaj vagy? Olyan plázacicaszerű.

Figyelt kérdés

:)

Tippek? Képek?


Köszike!


2009. aug. 18. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ahogy kikerültem az általánosból mindig magassarkút húztam mindig kivéve tesit. Jó nem 10centiset de azért volt sarka. Szóval szerintem nyugodtam húzhatsz.

Amúgy meg mindig legyél ápolt,sminkelt. Húzz fel szoknyát sűrűbben. Én pl. télen szeretek felhúzni magassarkú csizmát, kockás rakott szoknyát, hozzáillő felsőt.

Persze ezt lehet nyáron is csaj itt Magyarországon nem igazán elfogadott a nyári csizma.

2009. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltétlenül a tűsarkúhoz ragaszkodni. Egy pici sarok (törpe sarok) már sokat "dob" egy nő járásán. Vannak csini hegyes orrú, törpe sarkú cipők, amikhez már igazán csajosan fel tudsz öltözni.

A csini szoknya, vagy a szűk szárú farmer egy csini felsővel- szerintem tök jó! Egyébként felsőből szerintem olyat válassz, ami nem túl mintás, sokkal jobb ha egy egyszínű felsőhöz veszel fel jó kis ékszereket.

A cipők közül egy szép balerina sem rossz választás, de abban járni sok ember esetében nem éppen nőies... :)

2009. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétel a magassarkú:)

csinos,szűk farmer,ami kiemeli az alakodat, néha szoknya, csajok felsők

ami fontos, hogy a kiegészítők passzoljanak egymáshoz: cipő, táska és öv egyforma színű legyen:)

ékszereket is hordhatsz bátran, de túl sokat ne, ezzel vigyázz

és sminkelj egyszerre szolidan és szexisen:) szóval ne partysminkben menj suliba, hanem csak húzd ki a szemed, szempillaspirált és szájfényt meg korrektort elég használni

sok sikert:P

2009. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, hasznosak voltak! :)


Azt nem tudom, hogy idén milyen téli cipőt vegyek, ami nőies, de nem magassarkú... Szerintetek? Képet esetleg tudnátok linkelni?

És a sulis-csini lányokról? :D

Köszike!! :)

2009. aug. 18. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem van egy ilyen o.társam, aki retro-csaj. :D ő fehér convere-t hord, de nyáron mindig miniben, vagy fehér esetleg pink csőnaciban látni :D. mindig kivan sminkelve, és ilyen nőies felsőket hord. :D

csak tipp, leírni jobban nemtoom, nem ez a stílusom. :D

16/L

2009. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!