Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a bajusz-szőkítésről?

Figyelt kérdés
Nekem van pár fekete szál a szám fölött, és nagyon zavar... Viszont nem fehér a bőröm, de nem is annyira kreol... Édesanyám szerint ha kimegyek a napfényre, hülyén fog kinézni... Tapasztalat, vélemény? Minden érdekel! :) De természetesen kozmetikus segítségével szőkítenék. Mit tanácsoltok? Gyantáztatni nem szeretném... Előre is köszi!:)
2012. dec. 1. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a szőke is látszik, én azt a néhány szálat kiszedem szemöldökcsipesszel.

Vagy ha epilálok azzal végigmegyek ott is, az nem fáj, hogy néhány szálat kiszed.

Szerintem a szőkítés macerásabb, kevésbé szép megoldás, mint ha kiszednéd.

2012. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, csak nekem nagyon gyorsan nő a szőröm, és emiatt is nem akarom "eltüntetni a szőrt" epilátorral, vagy gyantával... A lábam is gyantáztatom, és egy hét után már vissza is nő a nagyja! Sajnos nincs annyi pénzem, hogy hetente tudjak menni kozmetikushoz... Hát majd meglátom mi lesz! :)
2012. dec. 1. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!