Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen cipőt válasszak? Olyat...

Milyen cipőt válasszak? Olyat keresek ami bárhova jó, kényelmes és zárt. Mit tudtok ajánlani? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Most kezdem a középiskolát és bajban vagyok,mert eddig elég sportosan öltöztem amihez tök jó volt a sportcipő.Ám mostanában egyre csajosabban öltözködöm,a nyáron hordtam szoknyákat,szexis felsőket stb...ugye most papucs jó hozzá,de ősszel mit tudnék felvenni hozzá,ami illik a nőies cuccokhoz.Szeretem a sportcipőket,de az nem lenne gáz nőies cuccokkal?Mondjuk nem szoknyával gondoltam:D Magassarkúban nem igazán tudok járni,meg naphosszat kényelmetlen is.De akkor mit válasszak?Van topánkám is,de az már nem jó,mert kopik ki és kényelmetlen is...Néztem több helyen is,de nem láttam olyat ami tetszene.Gáz lenne ha mondjuk egy nőies pólóhoz és csinos nacihoz sportcipőt vennék fel?Mit ajánlotok?

Előre is köszi a válaszokat!


2009. aug. 18. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen az gáz ha nőcis cucc meg a sportcipő.

Azok a topánkák amik most is divatban vannak jók szinte mindenhez.

Biztos találsz te is egy kényelmes darabot.

2009. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy melegítőbe is vannak jó kis nőcis darabok. Akkor hord azokat is edző cipővel. Vannak tök jó táskák is meg csinos toppok amik még is sportosak.
2009. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát erre az esetre csak a topánka a megoldás.. szerintem keress olyat ami kényelmes,jobb minőségű, nem ez a kínai bóvli.

De amugy szerintem nemgáz a sportcipő a nőiesebb ruhákkal .. jó persze van amikor lehet h az, de a mai világban már mindent össze lehet venni............

2009. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ehez mit szólsz? Ilyet eltudok képzelni a ruháidhoz. nem sport cipö,de kényelmesnek néz ki.

2009. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én az ilyesmire gondoltam mint az utolsó válaszoló, jó ötlet :)
2009. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vagy mondjuk egy szép balerína cipő!!!Színes,csíkos,pöttyös,vagy sima egyszínű!!


[link]


[link]


[link]

2009. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!