Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek Victoria's...

Hogy lehetek Victoria's Secret Angel?

Figyelt kérdés
4 eves koromtol vagyom a modellkedsre es most itt van a gyonyoru Palvin Barbi,o a peldakepem.kerlek segitsetek,nagyon szepen kerlek
2012. dec. 1. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
szépség kérdése
2012. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kb. milyen magass kell legyel,es tenyleg csak a szepseg szamit?
2012. dec. 2. 08:30
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem esélytelen,bocsi.:/

Több ezer gyönyörű lány van aki erre pályázik,és rengetegnek jobbak az anyagi lehetőségei,összeköttetései..

2012. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
pénz kérdése, palvinéknak is sok pénze volt/van.
2012. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
nem. barbiék sem voltak milliomosok. barbinak szerencséje volt, mert évekkel ezelőtt a jó emberrel találkozott.
2012. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
ahhoz a modellügynökséghez, ahova a legelején PB is került, a lehető legegyszerűbb bejutni! Néhány évvel ezelőtt bárhova mentem, mindenhol szembe jött egy ember, akinek az volt a munkaköre, hogy egy bizonyos korosztályt megcélozva lányokat invitáljon modellkedni. Persze a nagy része kihullik, ha nem látnak bennük semmit, de az első lépcső nem nehéz..
2012. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
HAHAHAAHAHAH De édes vagy :D Adriana Lima egyszer születik egy életben. Szerintem próbálj inkább valami rendes karriert választani, és ne egy talán soha el nem jövő szerencsére feltenni az életed.
2013. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem meg Kövesd csak nyugodtan az álmaidat ... am elég ha 173 cm magasabb vagy
2013. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vicces, hogy lefikázzátok a kérdezőt, meg le is szegényezitek :DDD ismeritek talán? láttátok már? :D akár szép is lehet :D
2013. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lora1 válasza:
Állítólag 172-173 cm a minimum. Egyébként tökéletes alak kell hozzá, szép arc. Azok a lányok akik elmennek a castingra, hónapokon át edzenek, sokan járnak bokszra és philatesre járnak. Arányos, szép bőrű, jó egyéniségű lányokat keresnek, ami különleges és ritka.A lányoknak magával ragadónak emlékezetesnek és inspirálónak kell lenniük. Sok sikert. :)
2015. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!