Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú körömhöz milyen körömla...

Hosszú körömhöz milyen körömlakk illik?

Figyelt kérdés
nem túl hosszú éppenséggel még normálisnak is mondható csak én tövig reszelem mindig de ma nincs rá időm így erre kell festeni,tippeket légyszi :)
2012. dec. 3. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Most divatosak a pasztell színek, ezek szerintem illenek a hosszú körömhöz. Nekem a kedvencem a menta, pasztellkék, de a pasztellrózsaszín is. Ha jobban szereted az erősebb színeket, akkor a pirossal és a bordóval sem tudsz mellé lőni, mert szerintem az is bármilyen méretű körmön jól mutat. Csak egyet ne használj hosszú körmökhöz, a testszínt, mert amit eddig láttam, egyik sem tetszett, az szerintem csak rövid körömhöz való... szerintem:)
2012. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!