Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 100% hogy attól zsidó valaki,...

100% hogy attól zsidó valaki, hogy nagy görbe orra van?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem, de erősen valszínű.
2012. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bőven nem.

Max annyit lehet kijelenteni, hogy a zsidók között gyakori a nagy orr, de ettől még csomó nem zsidónak is nagy orra van - és mivel nem zsidóból kb. két nagyságrenddel több van, mint zsidóból (itthon a zsidóság arányát 1-2%ra teszik), ezért ha csak annyit tudsz valakiről, hogy nagy az orra, attól még mindig nagyobb valószínűséggel lesz nem zsidó, mint zsidó.

2012. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Zsidó származású lehet tőle, akinek köze nincs az "echte" zsidókhoz, mert nem követi a vallásukat, nem ismeri a kultúrájukat sem, csak mondjuk a dédapja az volt anyai ágon.


Én is nyolcharmad részt cigány vagyok mégse nézek ki cigánynak, legfeljebb a sötét haj és szem ami rájuk utal + jó ritmusérzék, lustaság, könnyű pénz szeretete, minimális igénytelenség, imádok egyedül utazgatni, meg nem lekötve lenni, sok babonában hiszek ilyenek.

2012. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként csak azért tettem fel a kérdést, mert nekem is görbe az orrom, és az osztályban van 1-2 hülyegyerek, aki kínjában lezsidózik, pedig az egyik gyerek tényleg 100%-ra zsidónak néz ki még is jár a pofája...
2012. dec. 3. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Elég baj az, hogy sértésnek veszed, ha le zsidózik!
2012. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is hogy sértésnek veszem, de nem örül gondolom senki annak, ha le zsidózzák...
2012. dec. 3. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
ez olyan kérdés mint 100% sós perec az amit ettem mert volt benne só? wtf? milyen kérdés már ez...
2012. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha le zsidóznának! Úgy venném, mintha azt mondanák, h te magyar, vagy h te ember... Elvégre nem azt mondták, h te rohadt szagú váladékozó zombi! Ezen fennakadnák.
2012. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem, ez hülyeség. Bár a zsidók nagy részének tényleg hatalmas, horgas orra van, csomónak nagyon szép, vagy átlagos. Ugyanúgy ahogy egy nem zsidónak is lehet nagy és görbe. Nekem pl elég ronda az orrom, de egyáltalán nem vagyok zsidó. Amúgy egy rakás népcsoportnak van nagy orra, pl franciák, görögök
2012. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!