Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Palvin Barbi hogy lehetett...

Palvin Barbi hogy lehetett modell ilyen görbe lábakkal? :O

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=eMSr9ZodqIg


Itt egy videó,nézzétek meg a lábát meg hogy hogy megy. Nincs csinos lába,akkor meg minek állítják kifutóra? A járása sem szép.


2012. nov. 8. 19:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%

Rengeteg modellnek van görbe lába..

Én inkább azt nem értem h ő hogy lehet ilyen telt másoknak meg miért kell csontvázat csinálni magukból a kifutóra..

2012. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
hát valszeg a szépségének nem tudtak ellenállni
2012. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Az az idióta cipő miatt megy így...
2012. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 agi91babe ***** válasza:
84%
Szerintem sokan szeretnének ilyen görbe lábakat. Mellesleg biztos nem véletlenül kérte fel a Victoria's Secret... az azért már nem kis szó a modellvilágban.
2012. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Szerintem csinos nagyon,neki legalább van melle is nem olyan lapos mint a többi modellnek. Szerintem épp hogy belefér még a modell kategóriába,mert a modellek tényleg véknyabbak.
2012. nov. 8. 19:52
 6/32 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék ilyen lábakat :O Nagyon szép és tehetséges,meg csinos,csak a lába nem tetszik nekem hogy olyan görbe de azonkívűl tényleg szép nagyon :O
2012. nov. 8. 19:53
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Valószínű, hogy valami ortopédiai baja van, mert az egész combcsontja és emiatt a térdei is befelé húznak. Mintha folyamatosan befelé csámpázott volna gyerekkorában, de mostanra megtanulta, hogy legalább a lábfejét kifelé fordítsa. Rossz nézni, ahogy jár, a fotókon viszont gyönyörű tényleg.
2012. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Szép az biztos.Viszont tényleg úgy megy,mint ha bármelyik percben összeesik(?)...
2012. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%

Waris Dirie lábai is görbék is, sebhelyesek is, mégis világhírű topmodell.

A videót nem tudom megnézni, mert laggol tőle a net, de amíg valakinek ilyen agyalarca van, addig hidegen hagy a görbe lába.

2012. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
csak a cipő miatt megy így...sztem örül h abban meg tud mozdulni,amúgy meg gyönyörű szóval senkit nem érdekel hogy nem tökéletes.
2012. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!