Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen száj szép?

Az ilyen száj szép?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen ajkaim vannak nekem is (sajátról nincs képem), és sokaktól hallom, hogy olyan, mintha fel lenne töltetve, kacsaszáj, mű meg hasonlók.

Jah, meg hogy állandóan csücsörítek, pedig nem. Baj hogy ilyen?



2012. dec. 5. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt lenne baj? Mindenkinekj olyan amilyen.És a tiéd szép, és az a llényeg,hogy tudod hogy eredeti. Szerintem örülj neki hogy a tiéd ilyen, mmert sok lány tobb százezret költ érte legalább!
2012. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon szép!
2012. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, semmi gond nincs az ilyen szájjal. Aki meg beszólogat, nyilván vagy irigy, vagy eleve nem bír téged és azért csinálja. Nem érdemes velük foglalkozni.
2012. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen sokat fizetnének érte, hogy ilyen legyen nekik! Ha neked eredetileg ilyen akkor nagyon szerencsés vagy. A lényeg, hogy te tudod, hogy eredeti!:)
2012. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szép, nincs vele semmi baj; nagyon jó érzés, ha egy ilyen száj megcsókolja a nyakamat és/vagy a hasamat. :)
2012. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem sincs baj vele, viszont ne csinálj ilyen kacsaszájas pózer képeket és akkor nem éri szó a ház elejét garantáltan :)
2012. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már a túl vastag kategória...
2012. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem szép, nekem is ilyesmi vastag. egy negatív hatását érzem, túl gyorsan elfogynak a szájfényeim.:P
2012. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!