Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti hány évesen kezdtét...

Lányok, ti hány évesen kezdtétek el borotválni a hónaljatokat?

Figyelt kérdés

Mennyire volt akkor szőrös? Már nagyon, vagy még csak "épp, hogy elkezdődött" a szőr növekedése?

13/l



2012. dec. 5. 21:36
1 2
 1/17 anonim válasza:

Épp hogy elkezdődött én egy 3 hónapja szedem kb, de nekem nem sok meg nem is nő gyorsan de van egy velem egy idős lány őneki kb 2 naponta kell szedni annyira ez minden embernél más


13L

2012. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem 11-12 évesen már szőrös volt teljesen,korán értem,ezért elkezdtem borotválni. Emlékszek még Anya szólt hogy ideje lesz.
2012. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor kezdet! és 11 évesen! 17/L
2012. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy úgy volt, hogy barátnőim (14 évesen) borotválták már, egy nyári táborban együtt zuhanyoztunk, így láttam. Én csak a lábamat borotváltam még akkor (13 évesen), de gondoltam, h. akkor már megpróbálom a hónaljamat is. :D Szóval kb. még semmi nem volt ott, de már borotváltam. Kb. egy évvel később már naponta, és azóta mindig borotválom.
2012. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16. 15 évesen még csak pár pici szál volt, de következő nyáron már le kellett szednem. Amúgy én öreg vagyok, akkor még nem volt ez ennyire központi téma (90-es évek), sok felnőtt nő hagyta még szőrösen.
2012. dec. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha már látszik, mondjuk egy fél méterről, akkor célszerű lenne leszedned. De ajánlom, hogy ne borotváld, hanem gyantáztasd. Amikor olvasgattam a válaszokat, nagyon meglepődtem, hogy mindenki borotvával esik neki :D Pedig az sokkal rosszabb, ha borotválnám, kb. nekem is 2 naponta kéne, de így gyantával elég hosszú ideig kibírja (kb. 1 hónap), és növés közben sem szúr.
2012. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Quorra ***** válasza:
12 évesen.
2012. dec. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 laci911 ***** válasza:
0%
Ha férfias borostát akarsz magadnak akkor nyugodtan ja meg ha spur vagy gyantßra ki adni pénzt akkor nyugodtan de én gyűlölöm ha egy nő szőrös még ha szőke is udoritó .....
2012. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem emlékszem már rá, de azt tudom, hogy alig volt még ott valami szőröcske, de én leborotváltam :D
2012. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
talán 13, 8.-ba jártam, azt tudom :D nem volt annyira szőrös, de zavart.
2012. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!