Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a titka a szép hosszú...

Mi a titka a szép hosszú körmöknek?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 hete vágtam le őket, most így néznek ki: [link] De nagyon gyengék, sokszor szálkás lesz a végük, egyenletlenek. Hogyan érhetném el, hogy ilyen szépek legyenek? [link]
2012. dec. 6. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom genetika. Sose csináltam a körmeimmel semmit mégis szépek és hosszúak.
2012. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó pajzsmirigy működés.
2012. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon gyorsan nő a körmöm, szóval amíg te másfél hete levágtad a körmöd, és hasonlóan néz ki most, mint az első képen, addig nekem 2 hét alatt megnő akkorára, mint a második képen. Genetika. :)
2012. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sajnos nálam csak a műköröm segített :(
2012. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is viszonylag gyorsan nő, de sokszor szálkás lesz a végük vagy betörnek! Ez a problémám.
2012. dec. 6. 17:21
 6/10 Joy Turner ***** válasza:
Most őszintén, szerintetek ez szép??? Mert szerintem marha igénytelenül néz ki. Látom, hogy szépen formára van reszelve, de bennem valahogy mégis igénytelen, ápolatlan hatást kelt. Persze mindenkinek más tetszik. Nekem speciel az első képen lévő köröm sokkal inkább bejön.
2012. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem szép. De legfőképpen azért szeretnék hosszú körmöket, mert azon könnyebben tudok alkotni, pl. ilyet: [link] ezt rövid körmön nem tudnám megcsinálni, mert nincs elég felület.
2012. dec. 6. 17:33
 8/10 anonim ***** válasza:
esetleg várd meg míg egy kicsit megnő és csináltass zselés körmöt. nekem is ez van(bár nem emiatt) és nagyon szeretem!!:) ha esetleg nem tudod teljesen milyen,kérdezhetsz nyugodtan..akár privátban is!
2012. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a hajvitamin segít rajta. Tavaly és előtte is szedtem, mindig nagyon hosszúak voltak a körmeim, gyorsan nőttek, sokan kérdezték igaziak-e. Aztán idén januárban levágtam tövig őket, és abbahagytam a vitamin szedését. Egészen őszig nem tudtam még 1-2 mm-esre se megnöveszteni, mert még teljesen röviden felbomlott rétegekre, gyenge volt. Kb. másfél hónapja szedem a vitamint megint, és olyan a körmöm most, mint a 2. képen (mondjuk én mindig kifestem, nem szeretem simán). Ma is egész nap a fürdőt sikáltam és semmi baja nem lett. :)

Nem drága vitamint szedek, csak a sima dm-es Haar Vital Komplexet, 999 Ft 2 hónapra. A hajam is jobb tőle.

2012. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szedj rá vitamint, egyél gyümiket,zöldségeket, és én úgy tudom hogy nem jó ollóval levágni,hanem reszelni kell és úgy megerősödik.lehet van benne valami igazság,mert én ha ollóval csak úgy lenyisszentem, a legtöbbször töredezik,meg ilyen réteges lesz vagy hogy mondjam
2012. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!