Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges, hogy a...

Enikő Kovács kérdése:

Hogyan lehetséges, hogy a nővérem vékonyabb nálam, amikor kb. egyforma magasak vagyunk és ugyanannyi kilóak?

Figyelt kérdés
Azt mondták nekem, hogy attól is függ, hogy milyen vastagságúak a csontjaink. Ez is lehet egy feltétel?

2012. dec. 8. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószinűleg ő az izmosabb.


Mert azonos térfogató izom több súly, mint zsír. Járj el edzeni, fog akkor ez változni :)

2012. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

nekem a noverem a vékonyabb ,a magasabb de mégis én tunok vekonyabbnak

ez a csontos dolog hülyeség.

a zsirszovet,izomszovet kozott lehet eltérés

2012. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség a csont, mert a váll, derék, csípő szélessége, arányai csonttól függnek... Pl lehet, hogy kint van valakinek a vállcsontja, bordái, de a csípője szélesebb, míg a másiknak meg alig van csípője, a válla meg széles. A végtagcsontok vastagsága szintén eltérő lehet. Meg a formák. Valakinek szinte egyenes a karja, combja... Míg másnak meg lefelé lényegesen vékonyodik. Tehát nem hülyeség.

A ki hova hízik/honnan fogy elsősorban, szintén változó, csak nem változtatható...

2012. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem, valószínűleg rajta több az izom, mint rajtad.
2012. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a nővérem kevesebbet mozog nálam. Mondjuk lehet, hogy az is közrejátszik, hogy melyik szülőtől örököltünk testalkatot.
2012. dec. 8. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Máshogy oszlanak el a kilók,ennyi az egész:) A nővéreden gondolom úgy,hogy vékonyabbnak tűnik,de ha ugyanannyi a súlyotok,akkor gondolom nem véknyabb. Meg itt szerintem az is közrejátszik,ki izmosabb" vagy ilyesmi .:)

13/L

2012. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!