Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy ugyanannyi...

Az lehetséges, hogy ugyanannyi kg vagyok mégis hízok?

Figyelt kérdés
mert sokat eszek, és látom a combomon, hasamon csípőmön, hogy híztam, viszont a mérleg ugyanannyit mutat (nem romlott el, megnéztem másikon is). szóval ez lehetséges hogy kg-ra ugyanannyi vagyok, de amúgy jönnek fel a zsírpárnák rám?
2012. okt. 26. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Definiálni kéne pl. a hízás jelentését, utána lehetne válaszolni a kérdésedre, mert így eléggé nehéz..


A hízás alatt vagy a testtömeg növekedést szokás érteni TÉVESEN mert ha én vizet iszom, vagy nő az izomtömegem attól még nem hízom. A hízás zsírtömeg növekedést jelet, de ez nem feltétlen mutatkozik meg a testtömegben, de a testkompozícióban (izom, zsír aránya, mennyisége) már igen. Azaz pl. veszíthetsz izmot, de szedhetsz fel zsírt. Vagy kevesebb vizet köt meg a tested, de több zsírt.


A te esetedben mondjuk több VIZET köt meg a tested (mert rosszul eszel, ez az első tippem) de testtömegben ez nem látványos. Csak puffadsz.


Már van aki le akarna lőni engem, de előtte késsel is megbökködne, mégis leírom újra, neked is:

Ha kenyéren, krumplin, tejtermékeken élünk nap-mint-nap, akkor ne várjunk egészséges, ésszerű működést a testünktől. Ne lepődjünk meg a zsíros, püffedt testen, a rossz emésztésen, pajzsmirigy problémákon, gyengeségen ... cukorbetegségen, szívbetegségen.. ezek eléggé gyakori dolgok, meg sok más is, nem írok le mindent.


Próbáld elhagyni a glutén és tej tartalmú ételeket, fölösleges cukros, szénhidrát dús ételeket! Zöldségek és húsok, gyümölcsök, olajos magvak legyenek a táplálékaid, és ne mindenféle olcsó (és ahhoz képest drágán árult) lisztes, müzlis, tejes, cukros vacak!


Ez már egy nagy lépés lenne a tested egészséges működése felé. Nem nagyon írok már normális működést, mert már az a normális ha valaki elhízott és beteg.. szóval, egészségest írok.

2012. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! igazad van teljesen! eddig én is odafigyeltem, pár hónapig diétáztam, méregtelenítettem, zöldség gyümölcs sok folyadék, de sajna beteg is vagyok (még nem lehet tudni, hogy mi), és gyorsan lement rólam 15 kg. most vékony vagyok, ezért eszem, mert nem akarok ennyire vékony maradni. természetesen sportolok egy héten többször, azért odafigyelek valamennyire az étkezésre (inkább főzelékek, esetleg tésztafélék néha, pörköltek stb), de édesség kenyérféle nem igazán, ritkán. de azért többet eszek és változatosabban mint eddig, mert nem akarok vékony maradni. ezért is vettem észre hogy talán egy kicsit híztam ide-oda, csak a mérleg nem mutatja. de akkor ezek szerint jó a tükröm :) köszönöm mégegyszer a választ!!
2012. okt. 26. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Kivételesen Harcművésznek is vannak értelmes mondatai (azért a végét kihagyhatta volna, na mindegy...).


Én is arra tippelnék, hogy nem híztál, hanem puffadsz.

Esetleg próbálj meg elgondolkodni, hogy miket eszel most, amit eddig nem, vagy min tudnál változtatni. Hátha segít, egy próbát megér.

2012. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem szeretek ha nem tartanak pszichopata, retardált, bunkó szemét embergyűlölő zárt osztályra való szélsőséges rasszista állatnak, mégis mivel érdemelhettem ki a változást...?
2012. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, attól még, hogy egy mondatoddal egyetértek, nem lett jobb a véleményem rólad, szóval ettől ne félj.
2012. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Máris jobb.


Ugye elég szívás lenne, ha rólam mint hozzáértőről az lenne valakinek a véleménye, hogy 'végre normálisan írt'.


Ugye ha abból indulunk ki, hogy (sajnos) harcművészet, táplálkozás témához jobban értek, mint a legtöbb harcművészet oktató / orvos (ki-ki a saját témájában) akkor nem kellene hogy sok olyat írjak, ami könnyen feldolgozható. Hiszen igyekszem a tévhiteket szétoszlatni, nyilván ez sosem fog sikerülni teszem azt amíg az egészséges tej/gabona reklámokat nyomatják az emberek arcába, DE azért találkozzanak új gondolatokkal, szoktatni kell őket. És így fog eljönni idővel az a generáció, aki már felismeri hogy nem kakaós csigát kell reggelizni mert dagadt disznók lesznek..

2012. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, kicsit én is kezdtem már félni, hogy talán mégis van határa a beképzeltségednek, de most megnyugodtam, mert minden olyan, mint eddig is.
2012. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!