Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elegem van már...

Mit csináljak? Elegem van már hogy ennyire önbizalom hiányom van.

Figyelt kérdés
Régen szépnek láttam magam meg jól éreztem magam ahogy vagyok és nyitott is voltam az emberekkel de aztán volt egy időszak mikor elég sokat csalódtam emberekbe meg bántottak meg (nem a külsőm miatt!) és ezután elkezdtem eléggé befelé fordulni.. önbizalmam kb nincs.. félek haverkodni mert nem akarok újra csalódni, de amúgy nem vagyok visszahúzódó csak bizalmatlan vagyok az emberekkel max a legjobb barátnőmmel nem.. aztán még jött az is hogy egyre jobban nem vagyok megelégedve magammal... mondták már rám hogy szép vagyok szóval a lényeg hogy nem vagyok ronda de én annak látom magam.. hiába mondja valaki hogy jó a hajam én nem látom annak, mindig van valami ami nem tetszik magamon.. kb mindenkit szebbnek látok magamnál.. még a legcsúnyább lányt is.. és emiatt nem tudom jól érezi magam mert nem vagyok megelégedve magammal :S Mit csináljak?? :( elegem van már hogy ez kihat a személyiségemre...

2012. dec. 8. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló okok miatt nem volt SEMMI önbizalmam aztán hirtelen összejöttem egy lánnyal és szép fokozatosan kezdett megjönni. Aztán persze szétmentük és jött a következő és a következő.. De még most se az igazi és pl. tegnap a mellkasom már elkezdett szorítani amikor egy lány akivel egy hónapja beszélgetek (és még nem találkoztam vele) elhívott egy bulira.. én ilyen szinten antiszoc lettem. De ha akarod és megnyugtat,nyugodtan küldj át egy arcképet priviben. 18/F
2012. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja én is kezdek az lenni :/ egyszer az van hogy tök rosszul érzem magam meg minden aztán mikor épp egy nap valamiért jól érzem magam, szépnek látom magam-> így van önbizalmam és másokkal is közvetlen vcagyok és mások is velem akkor meg olyan jól érzem magam de egy nap ez van aztán megint teljesen az ellentéte ://
2012. dec. 8. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj privátot!! én is ugyan ebben a cipőben járok sajnos.:-( biztos tudnánk egymásnak segíteni!
2012. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!