Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy szépnek...

Mit tegyek, hogy szépnek érezhessem magam, legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta önbizalom problémákkal küzdök, már a pszichológuson is gondolkodtam, nem tudom az mennyit segítene.

A súlyom/alakom miatt állandóan gondban vagyok, szerintem túl husi vagyok, a környezetem szerint pont jó (170 cm, 56-57kg, 90-69-95, 85B). Tény, hogy nem vagyok egy modell alkat, de azért túlsúlyos sem. (homokóra alakom van egyébként)

Szőke hosszú hajam van, az arcom olyasmi mint az elfeknek/tündéknek a fantasy filmekben, a szemem kék, szép formájú telt ajkaim vannak.

Nem tartom magam csúnyának, csak úgy érzem, kilógok a mai trendből.

Visszafogattan de nőiesen öltözködöm, csak natúran sminkelek.


Baj, ha nem vagyok olyan, mint a mostanában divat csajok?


18/L



2012. nov. 20. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
jaaaaj, dehogy baj, sőt légy büszke, hogy nem agymosott zombi, vagy.:)
2012. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad!Az én nővérem is ezt teszi!
2012. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

... Ugye most tudod, hogy sok fiú álomnőjének tulajdonságait írtad le?


Van mire büszkének lenni, semmi gong nincs veled. :)

Egyszer hallottam, hogy egy férfinak el kellett játszania egy egoista karakter szerepét, és úgy készült fel rá, hogy naponta többször a tükör elé beállt, és mondogatta magának, hogy 'szuper vagyok, szuper vagyok'. Persze ezt behelyettesítheted mással is, én is kipróbáltam.


És hidd el, sokkal jobb, hogy ilyen vagy, mint a sok klón az utcán. Sose baj, ha nem mész a tömeg után. Velem is ez a helyzet, és én örülök neki. :)


18/L

2012. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fönt leírtak alapján csak szép lehetsz :D 20/f
2012. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget mindenkinek! :)


Igyekszem elfogadni magam, csak lassan haladok... .P

2012. dec. 11. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!