Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolárium krémet szeretnék...

Szolárium krémet szeretnék kimondottan arcra de nem tudok dönteni. Valaki használta valamelyiket? Olyan kéne amitől tényleg szép szoli barna leszek. Google-n én is nézegettem azért is a tapasztalatok érdekelnének inkább.

Figyelt kérdés

Az első is jó arcra mert utána jártam és nincs benne olyan anyag ami vérbőséget okoz amitől bepirosodna az arc.

Járok szoliba álló sima csöves is meg csoki csövesbe is

felváltva összesen heti 2x.

De nem olyan szép erős barna a színem még mindig mint másoknak akik gondolom valami krémet használnak azért...

Szóval:


[link]

vagy

[link]


2012. dec. 8. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

szia én ezeket szeretem: [link]

ezt azért szeretem jobban mert jó illata van nagyon és puha lesz a bőröm mint egy testápoló : [link]

2012. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én mindenképpen az Australian Gold termékénél maradok mert drágák ez tény, de aki használta az mind dicsérte ,hogy nagyon jó termékek. Még a szoliba is mondták ,hogy jó nagyon csak kevesen engedhetik meg maguknak mert drágák. S mivel nem használták még így nem is mondtak olyan véleményt sajna.

De ezért is szeretnék abból a kettőből választani.

Én nem használtam még most szeretném majd.

De a lényege ,hogy hatásos és rövid idő alatt legyen bronzi színem mert itt a karácsony és a szilveszter :)

2012. dec. 8. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nagyon gyorsan szeretnél látható eredményt, akkor a két krém közül amit belinkeltél az elsőre a Duplicityre szavaznék. Nagyon gyorsan eléred vele a kívánt színt, viszont arra figyelj, hogy egyenletesen kend fel, és moss kezet utána. Nagyon vékonyan kend fel mert elég tömény krém. Fontos, hogy ha ezt a krémet használod utána minimum másfél óráig ne tusolj, mert önbarnítót is tartalmaz! Én használtam, nagyon meg voltam elégedve vele. Az illata is kellemes, és nemigen marad szoliszagod. Nem olcsó de minőségi alapanyagokat tartalmaz.

2012. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

S ha csak arcra szeretnem akkor nem fog nagyon elutni? A nyakam is bekenem azert a biztonsag kedveert. :-)

Szoli elott ha 10 percel felviszem itthon az jo vagy rogton ott a szoliba? Csak a kezmosas miatt kerdezem ezt.

2012. dec. 11. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!