Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen kiegészítőim legyenek...

Milyen kiegészítőim legyenek a szalagavatón? Nem gáz, ha csak az övem lesz barna?

Figyelt kérdés

Fekete ruhában leszek. A ruha deréktól fölfelé csipkés, illetve a mell és a derék között csipkerátétes, a szoknya része sima fekete, kicsit 'hagymás' alakú. Van hozzá egy barna műbőr öv, ami jól néz ki hozzá. Viszont nem lesz rajtam más barna, csak a sminkem lesz barna valószínűleg. :)


A cipőm fekete, és nincs pénzem új cipőre.

Szerintetek gáz, ha csak az övem lesz barna?

Az a baj, fekete övem csak egyszerű, snassz gumis van, nem tudom az, hogy nézne ki a ruhával.


És milyen kiegészítőt ajánlanátok?

A bal fülemben 3, a jobban 2 lyuk van, de szerintem csak az alsóba teszek fülbevalót, mert nem akarok túlzásokba esni.



2012. nov. 23. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy füstös barna smink jó ötlet szerintem, meg maximum barna vagy hasonló árnyalatú fülbevaló, karkötő, gyűrű. Valamelyik mindenképpen legyen szerintem barna. Fekete övet ne vegyél fel, mert szerintem az már túl "gyászos" lenne. :)
2012. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Barna ékszereim sajnos nincsenek, egyébként is egy egyszerű, átlátszó köves nyakláncot néztem ki a ruhához.

Viszont a füstös barna smink jó ötlet, ez még pont én lennék. Barna szemhéjpúdert gyakran használok, viszont általában nem füstös sminket csinálok. Így kicsit különlegesebb, másabb lenne, mint a mindennapokban megszokott sminkem. :)

2012. nov. 25. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!