Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lánynak elállók...

Fiúk! Ha egy lánynak elállók a fülei, az zavaró?

Figyelt kérdés

Hosszú dús hajam van. Szóval jól takar leengedve. Nem nagyon merem felkötni. Pedig jó lenne különböző frizurákat csinálni. Na meg azok a divatos fonások... Csak félek hogy mit szólnak.

14/l



2012. dec. 11. 23:30
 1/6 Pali1977 válasza:
83%
Van olyan kép rólad, ahol látszanak? kíváncsi vagyok rád :) egyébként nem lehetsz olyan, aki mindenkinek tetszik. Magaddal legyél jóba, a többi nem számít :)
2012. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Pál, áll a pálca?
2012. dec. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
69%
Van egy csaj akinek szintén elállnak a fülei ő is szégyelli pedig tiszta aranyos. :D
2012. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
17%

ne tegyél fel kérlek olyan kérdést ami kép nélkül nem megválaszolható. ha szégyenlős vagy fogod és kifested paintal az arcod vagy bármi más komolyabb képszerkesztővel is megy és felteszed. így mit mondjunk? én is láttam már aranyos elálló fülű lányt, igaz ott arcot is láttam :)

másik meg a probléma lehet nem a fejeden, hanem a fejedben van és csak beképzelted ezt magadnak.

2012. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha szép vagy, akkor hidd el, hogy nem a füleid fogják elcsúfítani a szépségedet. :) Egy képet tényleg jó lenne ha linkelnél nekünk,hogy jobban tudjunk véleményt mondani,ugyanis sokféle elálló fül van.
2012. dec. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem, végül is szexepil is lehet
2012. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!