Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dukai Regina megöregedett?

Dukai Regina megöregedett?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon megoregedett Regi :(

Regebben olyan jol nezett ki,most meg az uj karacsonyi kepein,olyan kislanyonak akar tunni,de valahogy nem jol jon at...Valahogy elfelejtette,hogy mar egy erett no lett,neki nem all jol....Sot a Sugarbird marka is tiniknek van...Ki vesz fel LOVE feliratos polot,vagy hopihes nadragot....Szerintetek se szep mar annyira Regi?



2012. dec. 12. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy nagyon megöregedett, de már ő is lassan 30 éves lesz. Sokan nem akarják elfogadni, még 60 évesen sem, hogy ők már nem tinédzserek.
2012. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
hát én eddigse szerettem, szerintem sose volt az a csoda szép lány/nõ. amugy mért Regized le? ismered? ugy beszélsz róla mintha valami régi ismerôse lennél :o
2012. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem ismerem....vagyishat facebookrol... :D

Miert ne Regiznem le :D Semmi nincs benne..NAaaa joooo annyira nem oreg,hogy ne Reginek szolitsam :D

2012. dec. 12. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
sztem sosem volt szép. amúgy is jóval idősebbnek néz ki a koránál szerencsétlen a sok szoli meg smink miatt. meg a szőke csaj is, tököm tudja, mi a neve.
2012. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezen a kepen durvan rancos a szeme!

Szerintem a is a mindig agyon mazolt arcuk miatt van ez....


[link]

2012. dec. 12. 13:43
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolso,te a Zimany Lindara gondolsz?

[link]

Ezen a kepen ugy nez ki Michael Jackson....Agyonoperaltatva....Szaj,orr.....

2012. dec. 12. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem mondom, hogy öreg, de kezd már érett nőnek kinézni. Inkább érettnek nevezném. Az öreg az 60 felett...


Néztem én is ilyen sugarbird-es képeket és akik rém öregesek az pont hogy Horváth Éva (még kövér is+csúnya) és a Bódi Szilvi is. Sztem a sok szolitól van.

27L

2012. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, a zimányra.
2012. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Jó, hogy az egyik válaszoló Horváth Évát is említette, van vele kapcsolatban egy vicces kis sztorim:) Húgom és a barátja beszélgettek, és valahogy szóba jött a nő, húgom fiúja mondta, hogy milyen jól tartja magát Horváth Éva, ahhoz képest, hogy mennyi idős. Tesóm kérdezi tőle, hogy miért, szerinte mennyi, a fiú pedig azt válaszolta, hogy van vagy 50 éves... Annyi idősnek mondjuk tényleg jól nézne ki, kár, hogy sokkal fiatalabb.

Ezek a magyar celeblányok amúgy sem olyan kiemelkedő szépségek szerintem, olyan közönséges hatásuk van. Nem úgy néznek ki, mint egy érett, elegáns nő.

2012. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

"Horváth Éva (még kövér is+csúnya)" LOL + XD

rohadt kövér, b+....


Zimány tényleg olyan azon a képen, mint Jacko...


Na, Ő még mindig jól néz ki, pedig idősebb a fentieknél:

[link]

2012. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!